Стало ясно чим займається у Берліні колишній чернігівець і телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний

Чер 15, 22:53

712

Нагадаємо, його присутність у столиці Німеччини навесні розсекретила давня подруга і дружина Віталія Кличка Наталія, жінка виклала спільне фото, де поспівчувала другу, який через війну не може повернутися додому.

Ми повідомляли про те, що сам Олексій заявив, що до Німеччини вирушив ще до початку повномасштабного вторгнення. Та й так там і залишився. Про своє тамтешнє життя-буття телеведучий у соцмережах згадує вкрай мало.

Але завдяки тегам різних організаторів стало ясно, що селебріті долучився до колег по цеху - організації івентів на підтримку України. Зокрема, Максим Радуцький (син голови комітету ВР з питань здоров'я нації Михайла Радуцького) відмітив Дівєєва-Церковного як представника команди, що допомагала організовувати цикл благодійних заходів у європейських країнах SaveUkraine.

29 травня у Берліні біля Бранденбурзьких воріт відбувся другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar. У ньому взяли участь Океан Ельзи, Kalush Orchestra, Melovin, Антитіла, Монатік і багато інших артистів.

Світлину з організаторським бейджем на шиї Дівєєва-Церковного у бекстейджі заходу виклав німецько-грузинський ресторатор Іраклій Кесертелідзе, його команда надавала послуги кейтерінгу в рамках берлінського концерту.

Мета заходу SaveUkraine — привернути увагу світової спільноти до драматичних подій, що відбуваються в Україні, зібрати кошти для закупки медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим, зокрема придбати хірургічні рентген апарати С-арки. Таке обладнання використовується для проведення операцій під контролем рентгенівського випромінювання, таких як вилучення уламків або фіксація кісток.

Планується закупка хірургічних рентгенапаратів С-арки для 12 регіонів (в тому числі й для Чернігівщини), що знаходяться поблизу ведення бойових дій¸ а також залучені до надання медичної допомоги пораненим і постраждалим. Вартість однієї одиниці стартує від 100 тисяч євро. Фандрейзинг відбуватиметься через глобальну ініціативу United24, а всі донати будуть автоматично перераховані на рахунки НБУ, закріплені за Міністерством охорони здоров'я.

Також команда Радуцького займалася організацією 7 благодійних матчів «Динамо» з європейськими футбольними командами. За словами організатора, спільними зусиллями у межах цих двох проєктів #SaveUkraine Stop war та Match for peace у квітні-травні вдалося зібрати 31 млн грн.

Що цікаво, у квітні сам Радуцький волонтерив у Чернігові, передаючи теплі речі містянам, про що написав окремий пост в інстаграмі.

Читати також: Секс-символ Даша Астаф’єва пускала романтичні бісики поліцейському з Чернігова через медіа

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів