Сказала : «Їду прокурора вітать»… і зникла разом з машиною. Минуло десять років, як на Чернігівщині шукають голова сільради

09 ГРУДНЯ 2022, 08:17

3268

Сказала : «Їду прокурора вітать»… і зникла разом з машиною. Минуло десять років, як на Чернігівщині шукають голова сільради

Тамара Новик із чоловіком Михайлом

30 листопада 2012 року безслідно зникла 47річна Тамара Новик, максимівський сільський голова тодішнього Козелецького району. Вона вже третій строк працювала на цій посаді.

Із сусідньої Соколівки, де жила, їздила на роботу в Максим (тепер це село у складі Гончарівської громади). Останній рік на новому китайському джипі «Чері Tiггo». Разом з машиною і пропала.

Чоловіку, виходячи з дому, промовила: «У сєльсовєті діла є». Співробітникам сказала: «Їду прокурора вітать» (напередодні 1 грудня, професійного свята). Та до райпрокуратури не доїхала.

«Вона зустрічі не призначала і, відповідно, не скасовувала, — розказав тоді в телефонній розмові Олег Сліпачук, прокурор Козелецького району. — Та я не один прокурор в Україні. Якби вона поїхала до нас, може, легше б шукати було».

Кажуть, востаннє Тамару бачили в Карпилівці на отрохівському повороті. Увечері, близько 17 години, їй подзвонив один із синів. Жінка була якась дивна. Він у неї спитав: «Ти спиш?» «Нє», — відповіла, і розмова перервалася. Після того телефон не відповідав.

Тамара Новик при собі мала два мобільні телефони. Один з карткою «Київстар», інший з «МТС». Востаннє телефони сільського голови спрацювали 30 листопада в районі соколівської вишки мобільного зв’язку. Сини головихи на той час служили: один у податковій, другий у міліції.

Отож для огляду місцевості правоохоронці попросили вертоліт у Ніжинському спецавіазагоні МНС і приватний спортивний літак у Бобровицькому районі. З висоти була обстежена вся територія Максимівської сільради, ліси навколо сіл Лебедівка, Максим, Соколівка. Ще у перші дні на човні об’їхали найближчі водойми з ехолотом (пристроєм для виявлення під водою рухомих і нерухомих предметів). Безрезультатно.

До прочісування навколишніх місць було залучено солдат з Центру сухопутних військ «Десна» і внутрішніх військ. Через сніг до багатьох місць неможливо дістатися, тому звернулися до всіх мисливців Козелецького і сусідніх з ним районів з проханням уважно обстежувати ліси. Ні сліду.

Чоловік Тамари Новик помер кілька років тому. А її зникнення вважається загадковим. Навіть екстрасенси, до яких зверталися, аби відшукати жінку, не змогли допомогти.

За данимиправоохоронців, з початку року безвісти зниклими в області вважається 21 людина.

"Час Чернігівський" писав про 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів