Син вбив матір і пішов до церкви

22 ЛЮТОГО 2025, 10:24

2680

Василенко Соломія

На Чернігівщині син вбив матір і пішов до церкви

Фото ілюстративне

На вісім років позбавили волі 54-річного Валерія ДЕДЕНКА. Забив до смерті свою матір, 73-річну Уляну Деденко. Проживали разом у селі Жадове на Семенівщині.

19 січня минулого року, хильнувши зайвого, Деденко став бити стареньку ногами та дерев’яною шваброю. У неї потім виявили закриту травму грудної клітки, переламані ребра, розрив легень, синці та рвані рани на всьому тілі.

— Уранці, коли прокинувся, побачив матір на підлозі. У такому самому положенні, як і вночі. Пішов поратися по господарству. Далі рушив до сусіда. Повернувшись разом, зрозуміли, що мати мертва. Сам став дзвонити до поліції. Потім зачинив двері будинку і пішов до церкви. Пробув там 30 хвилин. Після купив пляшку горілки. Трішки випив, перебуваючи вдома, доки чекав поліцію, — сказав на суді Деденко. 

Сергій Смага, суддя Семенівського районного суду, 31 січня засудив Деденка за частиною 1 статті 115 КК України (умисне вбивство). Призначив йому покарання — позбавлення волі строком на вісім років. Також він має сплатити 5918 гривень за процесуальні витрати.

— На судовому засіданні свою вину визнав. На апеляцію чоловік подавати не буде, — розповів Микола КУРОЛЕС, адвокат Деденка. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Малину пізніх сортів купують на пастилу

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:55

Вiдео

Юні важкоатлети з Чернігова здивували результатами на турнірі

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:39

У полоні схуд на 45 кілограмів

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:17

Як живе видання «Чернігівщина» після смерті одного з основних донаторів

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:02

25 рятувальників гасять пожежу на торф'яниках у Чернігівському районі

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:25

«Люблю твоє пошматоване уламками зброї серце»: росіяни вбили 45-річного рятувальника з Ніжина

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:38

Загинув солдат із Чернігівщини - родичів у громаді немає

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:20

ТОП-переглядів