Понорницька громада не встигає оговтатися від втрат на фронті. Стало відомо про загибель жителя села Радичів – Віталія Михайловича Никипорця. Йому було 50 років.
Віталій Никипорець народився 16 лютого 1975 року. Виріс і проживав у селі Радичів – тут пройшло його дитинство, шкільні роки та доросле життя. Закінчив Радичівську школу у 1992 році, здобув фах водія у Бахмачі, а згодом опанував професію оператора газових установок у Чернігові.
Чоловік працював на різних роботах – був оператором котельні у місцевій школі, охоронцем на підприємстві у Броварах, займався сільським господарством удома.
"Він не мав власної сім’ї, але завжди був підтримкою для рідних і близьких. Нині єдина сестра залишилась його найріднішою людиною", - кажуть у Понорницькій селищній раді.
У серпні 2024 року Віталій Никипорець був призваний на службу першим відділом Новгород-Сіверського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Захищав Україну. Мав статус учасника бойових дій. Нагороджений медаллю за участь у захисті Батьківщини. У війську виконував обов’язки старшого стрільця – оператора стрілецького відділення у званні старшого солдата.
4 липня 2025 року, виконуючи бойове завдання на межі Донецької та Луганської областей, військовий загинув.
"Час Чернігівський" писав про таке: