Сімом громадам подарували екскаватори-навантажувачі по два мільйони. Шукають екскаваторника. Або екскаваторницю

23 ЖОВТНЯ 2023, 11:05

999

Сімом громадам подарували екскаватори-навантажувачі по два мільйони. Шукають екскаваторника. Або екскаваторницю

самохідний екскаватор-навантажувач CASE

Екскаватор-навантажувач приїхав у Срібне. Це подарунок від американського народу в рамках проєкту USAID «Говерла» «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування». Зараз самохідний екскаватор-навантажувач 4х4 CASE 570т/CASE 570т Backhoe Loaders  стоїть в ангарі комунального підприємства громади.

— Трактор прямо з Америки в Срібне прибув?

— Цього сказати не можу, не запитували. Техніка на балансі селищної ради. На ньому ще не працювали, — знизує плечима Олена ПОПЕНКО, голова Срібнянської громади.

—  Чого чекаєте?

— Завтра чи найближчими днями приїдуть спеціалісти, яких пришле фонд «Говерла». Вони проведуть технічний огляд екскаватора, розкажуть і навчать, як ним користуватися, управляти.

Ми виграли конкурс, нас визначили як одну з громад для співпраці і надання технічної допомоги. Підписали меморандум. Таку техніку презентували всім громадам-переможницям конкурсу.

— Тракториста вже вивчили на нову машину?

— На сьогодні в нас туго з працівниками-чоловіками. Усі молоді хлопці воюють. У ЗСУ чотири старости: з Гурбинського старостату, Дігтярівського, Савинського і Грицівського. Тому в нас питання не кого навчити, а де взяти.

Крім Срібнянської, такі ж навантажувачі отримали Носівська, Бобровицька, Варвинська, Сухополов’янська, Козелецька і Талалаївська громади. Усі, кого в результаті конкурсу керівники проєкту вибрали для співпраці та допомоги.

— Ще на комунальне підприємство не передавали. Займаємось оформленням документів. Тиждень-два, і вийде на роботи. Буде працювати на благоустрій. Техніка потрібна і багатофункціональна, — радіє Юрій ВЕЛИЧКО, голова Талалаївської громади. — Тракториста ще не знайшли. Складно з цим.

— Шукаємо, хто працюватиме. Звичайно, ця машина нам потрібна. Більшість старої техніки в нас була то білоруського, то російського виробництва. Запчастин зараз не знайдеш, — задоволений навантажувачем Володимир ІГНАТЧЕНКО, голова Носівської громади.

Усі екскаватори-навантажувачі  однакові. Вартість — два мільйони 812 тисяч 125 гривень 34 копійки.

Авторка: Олена ГОБАНОВА, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про громади: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів