Новини громад: у Корюківці нове гінекологічне обладнання, а у Городні благоустрій в дендропарку

11 ЖОВТНЯ 2023, 15:02

4856

Новини громад: у Корюківці нове гінекологічне обладнання, а у Городні благоустрій в дендропарку

Новини громад Чернігівщини

Чим жили чернігівські громади у перший тиждень жовтня? Загалом, займалися благоустроєм, розвивали рівень та якість надання медичних послуг, а ще питаннями енергетичної незалежності.

Корюківка

У Корюківці стало доступним сучасне лікування патології шийки матки та естетична гінекологія, зокрема, методом радіохвильової хірургії, інформує сторінки Корюківської лікарні.

Це найбезпечніше та безболісне лікування патології шийки матки, усунення естетичних дефектів (папіломи, кісти бартолінієвих залоз, ліпом, лабіопластика). Радіохвильова хірургія дозволяє проводити операції без пошкодження здорових тканин, з мінімальним ризиком кровотечі, уникаючи післяопераційні ускладнення. Загоєння відбувається швидко, без утворення післяопераційних рубців і деформації шийки матки. Проведення маніпуляцій не потребує госпіталізації та тривалої підготовки. Ця методика особливо підходить жінкам, що не народжували, і тим пацієнткам, які планують вагітність.

Нове обладнання у Корюківській лікарні

Сосниця

В свою чергу, у Сосницькій громаді відкрили сучасний рентгенкабінет, розповів директор КНП "Сосницька лікарня" Олег Максименко. Придбали цифровий рентген-апарат за гроші з державного бюджету. Він корейського виробництва 2021 року випуску.

Холми

У Холминській громаді зробили косметичний ремонт будинку творчості дітей та юнацтва.

Завдяки плідній роботі персоналу Холминського Допоміг і місцевий КП «Добробут» з технікою та Холминський спиртзавод. Привели до ладу саме фасад будівлі.

«Вдячні усім причетним! Разом ми сила!», - бадьоро сповіщають у селищній раді.

Городня

У Городні опікуються туристами, а ще у місцевому дендропарку облаштували зону відпочинку для відвідувачів.

Влітку тут встановили першу альтанку. Нині додали два мангала для зручності відпочиваючих.

«Всупереч тим негативним коментарям, в яких обурюються – навіщо, не на часі, все одно поламають, багато людей все одно обирають дендропарк місцем для сімейного або дружнього відпочинку. Все одно розпалюють багаття, відпочивають за спільним столом. Тепер буде зручніше підтримувати тут чистоту й безпеку.

Головне – пам’ятати, це робиться не для міської ради, не для її працівників або мера, а для кожного з вас. Тому прохаємо: не псуйте, не ламайте і залишайте після себе зону відпочинку чистою і затишною. Щоб ті, хто сюди приходитиме після вас, теж мали право насолодитись повноцінним відпочинком», - прокоментували роботи з благоустрою у Городнянській міськраді.

І нагадали, що в’їзд до дендропарку заборонений для авто, про що говорять попереджувальні знаки. Порушникам цієї заборони доведеться відповідати, адже встановити їхню особу просто – є людина, яка не тільки наглядає за насадженнями а й спостерігає за порядком у в цій природній зоні.

Благоустрій у Городні

Новгород-Сіверський

У Новгород-Сіверській громаді думають про холоди та можливі блекаути. Тому тут стала в нагоді допомога від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, а саме дизельні генератори.

Потужні генератори у лікарню у Новгород-Сіверський

Це обладнання буде забезпечувати нормальне функціонування критичної інфраструктури громади. Зокрема, і в ситуаціях, коли можуть виникнути тривалі перебої у постачанні електроенергії, сприяючи збереженню життєво важливих систем та забезпечуючи безперебійну роботу інфраструктури для мешканців.

"Час Чернігівський" писав про новини громад Чернігівщини: Новини громад: на малій Батьківщині боксера Усика лагодять дорогу, а холминських соцпрацівниць назвали спецназом

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів