СБУ встановили росіянина, який пограбував ферму на Чернігівщині в березні 2022 року

27 ЧЕРВНЯ 2024, 14:35

3355

СБУ встановили росіянина, який пограбував ферму на Чернігівщині в березні 2022 року

СБУ встановили росіянина, який пограбував ферму на Чернігівщині в березні 2022 року

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру військовослужбовцю рф, який розграбував майно аграрного підприємства в Чернігівській області.

Співробітники Управління СБУ в Чернігівській області встановили особу російського окупанта, причетного до пограбування аграрного  підприємства  розташованого в с. Андріївка Чернігівського району.

Встановлено, що воєнний злочин скоїв сержант, стрілець 74-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії збройних сил рф.

У березні 2022 року він спільно з іншими загарбниками зс рф здійснив напад на об’єкти місцевого  приватного товариства.

Представники армії мародерів викрали оргтехніку, побутову електротехніку, офісні меблі та канцелярське приладдя на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Наразі фігуранту провадження заочно повідомлено про підозру ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Джерело: СБУ в Чернігівській області

"Час Чернігівський" писав про таке: Депутат в міжнародному розшуку: обранця Чернігівської міськради шукає СБУ

Схожі новини

Батько на папері: з’явився після загибелі сина

11 ТРАВНЯ 2025, 20:05

Вiдео

Електросамокати у Чернігові: чи зручні вони для міста, а місто для них?

11 ТРАВНЯ 2025, 18:06

Застрелив собаку із гвинтівки: яке буде покарання

11 ТРАВНЯ 2025, 15:15

Два брати приїхали з Донбасу на Чернігівщину, рятуючи котів

11 ТРАВНЯ 2025, 13:12

У найбільших містах Чернігівщини проведуть національний ярмарок вакансій

11 ТРАВНЯ 2025, 11:54

Уперше за 38 років у погребах нема води

11 ТРАВНЯ 2025, 10:29

Чоловік чотири місяці не виходив на вулицю: хоче пробити вихід у вікні та облаштувати пандус

11 ТРАВНЯ 2025, 08:27

ТОП-переглядів