Розкрадання бюджету під час будівництва амбулаторії в Іванівці: поліція проводить обшуки у фігурантів

30 ГРУДНЯ 2022, 14:47

3814

Розкрадання бюджету під час будівництва амбулаторії в Іванівці: поліція проводить обшуки у фігурантів

Амбулаторія в Іванівці

Джерело у правоохоронних органах повідомило про обшуки у фігурантів справи із розкрадання під час будівництва амбулаторії в селі Іванівка. Будували її 2019-2020 роках.

Чернігівські ЗМІ повідомляли, що збудована за типовим проектом ця амбулаторія мала коштувати за проектом 7.2 мільйона гривень.  Замовник – Іванівська сільська рада. Споруду зводило ТОВ «Енергетичні сучасні комунікаційні технології».

Правоохоронці встановили, що під час будівництва витратили набагато більше коштів. Приміром, у розрахунку на ціну квадратного метру це найдорожча подібна амбулаторія в Україні. Квадратний метр будівництва обійшовся у 33 000 грн, що можна порівняти з ціною метра житла комфорт класу. Також площа збудованого приміщення виявилась на 30 квадратів меншою, хоча за неї сплатили. У підсумку вартість будівництва сягнула 10,6 мільйонів гривень.

Амбулаторію будували майже більше 2 років, а урочисто відкрили лише у квітні 2021 року.

Нагадаємо, головою Іванівської громади у 2016-2020 роках був Сергій Гарус.

Ще у 2021 році Козелецька окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактами привласнення бюджетних коштів при будівництві амбулаторії.

"Час Чернігівський" писав про корупціонерів у Чернігівській області:

Схожі новини

У прикордонній громаді на Чернігівщині наймолодшому батьку - 16 років

21 КВІТНЯ 2025, 19:02

Фото

Армія рф атакувала лісозаготівельне підприємство на прикордонні

21 КВІТНЯ 2025, 18:08

Важкоатлетка з Чернігівщини привезла "бронзу" з Кишинева

21 КВІТНЯ 2025, 17:05

Для захисника з інвалідністю облаштували робоче місце: яку компенсацію можна отримати від держави

21 КВІТНЯ 2025, 16:15

У пекарні на прикордонні випікали паски: що кажуть покупці

21 КВІТНЯ 2025, 15:12

Телеведучий та блогер мимоволі прорекламував чернігівську вівсянку

21 КВІТНЯ 2025, 13:27

Гранати замість аргументів: У Чернігові чоловік погрожував сусідці зброєю

21 КВІТНЯ 2025, 12:23

ТОП-переглядів