Росіяни з дронів скидають замасковані міни в коробках з-під печива

26 ЖОВТНЯ 2024, 16:37

2911

Такі вибухівки росіяни скидають із дронів. Чернігівщина

Такі вибухівки росіяни скидають із дронів. Чернігівщина

Павло МІРОШНИЧЕНКО, голова Корюківської райдержадміністрації, опублікував фото вибухівки.

«Виявили в лісовому масиві неподалік кордону. Подібні знахідки мають різний вигляд, але однаково небезпечні. Найімовірніше, росіяни скидають їх із дронів», — написав у повідомленні Мірошниченко.

* * * 

— Де конкретно був знайдений цей вибуховий пристрій, сказати не можу. Щоб ворог не відстежив і не знав, де військові його знайшли. Це не Корюківський район, — без уточнень сказав голова. — Це міна. Маскують їх у коробки з-під печива або від інших побутових речей. Розраховані більше на наїзд автомобіля або іншої важкої техніки. Але мені хлопці розповідали, є вибухівка маленьких розмірів. Діаметром від 10 сантиметрів. Вагою від 150 грамів до п’яти кілограмів. Це наскільки мені відомо, я не експерт.

Ми прикордонна громада і це попередження більше для місцевих. Бо вже почали збирати гриби.

Ми були в окупації. Невідомо, що після росіян ще в лісах залишилося. Вибухонебезпечні предмети знаходили не раз. Дснсники вивозили, знешкоджували. Наші тисячі гектарів не можна обстежити навіть упродовж 30-50 і 100 років.

— Багато грибів?

— Люди ходять, але грибів ще небагато. Бачу на лісових дорогах припарковані автівки, мотоцикли. Гриби шукають. У прикордоння категорично заборонив їздити, ходити.

Джерело: "Вісник Ч", аворка Юлія СЕМЕНЕЦЬ. Фото з інтернету

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Він вмів створювати атмосферу: не стало відомого чернігівського ресторатора

16 ЖОВТНЯ 2025, 09:13

Під обстрілом Чернігів, Ніжин та прикордоння: ситуація на Чернігівщині за добу

16 ЖОВТНЯ 2025, 09:11

Чернігів атакували "шахеди": ранком 16 жовтня чули вибухи

16 ЖОВТНЯ 2025, 08:19

У Ніжині горять багатоповерхівка та "Нова пошта"

15 ЖОВТНЯ 2025, 22:56

Вiдео

«Прилетіла авіабомба, не думав, що доведеться розміновувати свою хату», - піротехнік про 20 років служби в ДСНС

15 ЖОВТНЯ 2025, 18:40

У громаді пройшла хода на підтримку безвісти зниклих військових

15 ЖОВТНЯ 2025, 18:26

З айтішника — в артилеристи: як програміст із Чернігівщини прикриває піхоту на фронті

15 ЖОВТНЯ 2025, 17:08

ТОП-переглядів