Росіяни ударили по лікарні на Чернігівщині

25 КВІТНЯ 2026, 07:44

6654

Михуля Юрій

Лікарня у Семенівці після обстрілу. 25 квітня 2026 року

Лікарня у Семенівці після обстрілу. 25 квітня 2026 року

Вночі 25 квітня російська армія обстріляла місто Семенівку. Під ударом ворога - знову місцева лікарня. У будівлі влучив безпілотник "герань", це сталось близько 03:40.

"Унаслідок атаки зазнала пошкоджень будівля котельні Семенівської центральної міської лікарні. Також уламками побито скло в автомобілі, що належить медзакладу. На жаль, лікарня зазнала значних пошкоджень. Наразі інформація щодо постраждалих не надходила", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

Додамо, що це не перший обстріл лікарні в Семенівці. Так, у січні ц.р. будівлю лікарні також аткакували дрони.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів