Росіяни атакували Новгород-Сіверський

23 КВІТНЯ 2026, 08:12

3628

Михуля Юрій

Росіяни атакували Новгород-Сіверський

Росіяни атакували Новгород-Сіверський. Фото ілюстративне

Вночі 23 квітня російська армія вчергове атакувала місто Новгород-Сіверський. Повідомляють про три ударні безпілотники, які вибухнули в межах міста.

Відомо, що після 1 год. ночі три російські безпілотники (попередньо, типу «герань») поцілили в приватний сектор у межах Новгород-Сіверський.

"Внаслідок вибуху знищено житловий будинок, також пошкоджень зазнали прилеглі будівлі", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Сапер із передмістя Чернігова поліг на Харківському напрямку

11 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

«Мошок відлякує одеколон»: жінка купує його в церкву, щоб протирати ікони

11 ЧЕРВНЯ 2026, 14:31

Двоє суддів із Чернігівщини - серед претендентів на 20 посад у Вищому антикорсуді

11 ЧЕРВНЯ 2026, 12:21

Відомий чернігівський військовий та актор розповів про приліт «шахеда» у свій дім

11 ЧЕРВНЯ 2026, 11:03

На Єгорові горіла куртка: діти дивом врятувалися після удару «шахеда» по клубу

11 ЧЕРВНЯ 2026, 09:28

Дроном по старостату: росіяни обстріляли громаду на Чернігівщині

11 ЧЕРВНЯ 2026, 08:57

Пряма мова

Ядерна зброя: чи застосує її ворог? Розповідає експерт

10 ЧЕРВНЯ 2026, 18:32

ТОП-переглядів