Росіяни обстрілювали прикордонні міста на Чернігівщині: є руйнування

31 СІЧНЯ 2026, 09:21

2068

Михуля Юрій

Росіяни обстрілювали прикордонні міста на Чернігівщині: є руйнування. 30 січня 2026 року

Росіяни обстрілювали прикордонні міста на Чернігівщині: є руйнування. 30 січня 2026 року

За добу, що минула (станом на 8 ранку 31 січня) російська армія 40 раз обстріляла територію Чернігівської області. Зафіксовано 73 вибухи. Відомо про вибухи у Чернігівському та Новгород-Сіверському районах.

Ворог застосував артилерію, міномети, FPV-дрони та ударні безпілотники (попередньо, «Герань», "Гербера" та «Молнія»). Зазнали обстрілів 15 населених пунктів у 6-и територіальних громадах.

Протягом дня росіяни кілька разів обстріляли міста Новгород-Сіверський та Семенівку. Є пошкодження.

"У Новгород-Сіверському внаслідок влучання БпЛА на територію приватного домоволодіння пошкоджено цивільний автомобіль... У Семенівці двома ударними БпЛА «Молнія» поцілено в житловий квартал. Унаслідок вибухів пошкоджені три приватні будинки місцевих мешканців. Пошкоджено напівпричіп автомобіля місцевого лісгоспу, ще один приватний будинок", - уточнили у Новгород-Сіверській РВА.

Обстріл Семенівки 30 січня 2026 року.

Також вибухи від удару безпілотниками зафіксовано в громаді Чернігівського району.

Джерело: Новгород-Сіверська РВА, джерела ЧЧ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів