Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

12 ТРАВНЯ 2022, 07:59

12846

Вночі між 24.00 та 01.00 російська армія з літака двічі обстріляла місто Новгород-Сіверський.

"Поцілили у два навчальні заклади, постраждали інші будівлі та приватні будинки. На місці працюють рятувальники. Попередньо є загиблі та поранені", - повідомили у Чернігівській ОВА.

Пізніше стало відомо: постраждали інтернат ім. Ушинського та ЗОШ N°2. Пошкоджена будівля Новгород-Сіверська РДА, гуртожиток медичного коледжу, магазин та приватні будинків, що знаходились неподалік епіцентру вибухів.

Загинули 3 людей, ще 16 травмовані (станом на ранок 13 травня - ред.)

Як вже повідомлялось, запас високоточних ракет у російської армії вичерпується. За свідченням експертів вони застосовують ракети 50-60 років, знімаючи їх з консервації. Звісно, що ні про яку точність попадань тут не йдеться.

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Росіяни обстріляли Новгород-Сіверський

Схожі новини

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

Компанія покійного Яковишина демонструє суттєве падіння дохідності

26 ЧЕРВНЯ 2026, 10:55

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

ТОП-переглядів