Російський удар по енергосистемі України: є відключення на Чернігівщині

27 ГРУДНЯ 2025, 11:46

3507

Михуля Юрій

Після удару 27 грудня 2025 року, Київська область

Після удару 27 грудня 2025 року, Київська область

Вночі та вранці росіяни атакували ракетами та дронами Київ та область. Під ударом опинились і енергетичні об’єкти в інших регіонах. Внаслідок атаки – знеструмлена значна кількість споживачів у столиці та області, також є відключені через бойові дії споживачі на Чернігівщині.

«Як дозволить безпекова ситуація, рятувальники та енергетики розпочнуть ліквідацію наслідків атаки, для того, щоб відновити електропостачання у регіонах», - повідомили в Міненерго.

Відомо, що у зв’язку з пошкодженням енергетичного обладнання – у Києві та області застосовані аварійні відключення

«Попередньо оприлюднені операторами систем розподілу графіки погодинних відключень наразі не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі», - уточнили в «Укренерго».

Джерело: «Укренерго», Міненерго

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Темний душ: як боротися із безсонням

08 КВІТНЯ 2026, 22:10

Пряма мова

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

08 КВІТНЯ 2026, 20:04

Опалювальний сезон у Чернігові завершують: коли саме

08 КВІТНЯ 2026, 17:16

На Чернігівщині дрон атакував трактор лісівників

08 КВІТНЯ 2026, 15:40

«Це дорого для наших людей»: скільки коштуватиме оранка на Чернігівщині

08 КВІТНЯ 2026, 15:06

Прикордонна церква все ще коштує 32 мільйони, хоч і з вибитими вікнами

08 КВІТНЯ 2026, 13:38

Біля населеного пункту знайшли рештки ворожого БпЛА: як спрацювали вибухотехніки

08 КВІТНЯ 2026, 12:07

ТОП-переглядів