Російські дрони забрали життя у 38-річного лісівника з півночі Чернігівщини

22 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

4021

Ярмоленко Анастасія

Володимир Салабута

Володимир Салабута

21 жовтня російські війська завдали масованого удару по Новгороду-Сіверському. Унаслідок обстрілу загинули четверо людей. Серед них — інженер з лісового господарства філії "Північний лісовий офіс", 38-річний Володимир Салабута, повідомили у компанії.

Володимир отримав осколкове поранення грудної клітини біля будинку, де проживав. 

Близько 17:00 його серце зупинилося. 

«Ще одне життя українського лісівника забрала війна, яку принесла росія. Це болюча втрата для колективу філії «Північний лісовий офіс» та для всієї нашої великої лісівничої родини ДП «Ліси України"», - коментують у компанії

«З ним завжди було легко працювати. Спокійний, стриманий, відповідальний — справжній професіонал своєї справи. Працював на прикордонні, завжди віддавався роботі повністю. Для всіх нас це великий шок. Важко прийняти, що його більше немає…», — згадують колеги.

Володимир Салабута закінчив Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва у 2009-му.

Після навчання працював у Краснохутірському лісництві помічником лісничого, а згодом обіймав різні посади — адміністратора системи електронного обліку, майстра на ділянці переробки деревини, інженера з лісових культур та лісовідновлення.

У Володимира залишилися дружина Віра та 5-річний син Євген. У Північному лісовому офісі повідомили, що будуть підтримувати їх.

На знак скорботи та вшанування пам’яті загиблих унаслідок атаки російської федерації по місту Новгород-Сіверський відповідно до розпорядження міського голови 22 та 23 жовтня оголошені Днями жалоби на території громади, повідомляє міська рада.

У ці дні на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств та організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Також заборонено звучання розважальної музики у громадських місцях, закладах торгівлі та громадського харчування.

Жителі громади, чиє життя обірвала ворожа атака:

  • Набок Олександр Іванович (18.02.1956)
  • Кисіль Єфросинія Іванівна (25.06.1948)
  • Салабута Володимир Анатолійович (29.09.1987)
  • Кудлай Тамара Іванівна (09.03.1955)

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У Прилуках у день обстрілів врятували хворого лелеку

04 СЕРПНЯ 2026, 17:28

«У багатьох напади»: як тварини в Чернігові пережили російський обстріл

04 СЕРПНЯ 2026, 16:57

Максимальне покарання за смерть 6-річної дитини: у Прилуках винесли вирок експоліцейській

04 СЕРПНЯ 2026, 16:03

Щодня продає понад 100 паляниць: жінка розповіла, яка продукція має найбільший попит

04 СЕРПНЯ 2026, 15:16

4000 га продають у громаді на Чернігівщині. Пайовиків ще не попереджали

04 СЕРПНЯ 2026, 12:50

«Їх важко збивати»: Чернігівщину атакували дрони «Бандероль»

04 СЕРПНЯ 2026, 11:25

Військовим — зі знижкою або задарма: почім жінка продає лисички

04 СЕРПНЯ 2026, 09:24

ТОП-переглядів