Російські диверсанти вбили Миколу і замінували тіло

01 СЕРПНЯ 2023, 12:39

3342

Уранці в п’ятницю, 14 липня, у лісосмузі біля села Миколаївка Семенівської громади правоохоронці знайшли мікроавтобус Opel Movano, розстріляний зі стрілецької зброї. Він стояв на дорозі між Миколаївкою і Залізним Мостом. Відстань до російського кордону — два-чотири кілометри.

У салоні був мертвий водій, а під ним — два кілограми вибухівки. Припускають, що це вчинили російські диверсанти.

Загиблий водій — 51-річний Микола Гориславський, головний інженер місцевого підприємства ПСП «Степанич». Микола Михайлович  жив у Миколаївці. Залишилась дружина і двоє дітей, хлопець і дівчина. Школу вже закінчили, студенти.

Миколу Гориславського знають у селі  як працьовитого господаря, гарного сім’янина. Поховали загиблого в Миколаївці.

Цього дня о 8.00 через потрапляння боєприпасів та їх уламків загорівся склад пально-мастильних матеріалів сільськогосподарського підприємства «Степанич» у селі Залізний Міст. Було два приходи від російської ствольної артилерії о 7.25.

О пів на восьму сталося чотири вибухи в самій Семенівці. Прилетіло в район залізничного вокзалу та біля лікарні. Стріляли з російського кордону зі ствольної артилерії.

О 9.00 рашисти продовжили обстрілювати Залізний Міст з міномета 120 калібру. Було 19 вибухів поряд із селом.

О 15.00 двічі вибухнуло біля Архипівки. Міномет 120 калібру.

На тому русня не заспокоїлась. Близько 19.00 було 17 прильотів з ворожого боку на Карповичі. З міномету 82 калібру. Вибухи сталися за 200 метрів від села.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Олена ГОБАНОВА

"Час Чернігівський" писав про прикордоння: 

Схожі новини

Учениця з Чернігівщини отримуватиме 2360 грн стипендії від Кабміну

08 ЛИСТОПАДА 2025, 22:02

Вiдео

Не підвели: чернігівські студенти-кікбоксери «запалили» на чемпіонаті світу

08 ЛИСТОПАДА 2025, 20:13

На Чернігівщині громада купили хати для переселенців з дітьми: вільні місця ще є

08 ЛИСТОПАДА 2025, 17:38

Удома чекали два сини... У громадах Чернігівщини втрати

08 ЛИСТОПАДА 2025, 16:12

Адвокат з Борисполя хоче стати суддею у Чернігові

08 ЛИСТОПАДА 2025, 15:10

«Лизнула темну кисло-солодку речовину»: два сини померли, мати лікується

08 ЛИСТОПАДА 2025, 11:57

Зеленський посмертно відзначив музейницю з Чернігівщини

08 ЛИСТОПАДА 2025, 10:48

ТОП-переглядів