Родини загиблих у Бречі програмістів кажуть, що підозрювані затягують хід справи

30 СІЧНЯ 2025, 13:34

2356

Ярмоленко Анастасія

Родини загиблих у Бречі кажуть, що підозрювані затягують хід справи

Родини загиблих у Бречі кажуть, що підозрювані затягують хід справи

Як повідомила удова загиблого у Бречі програміста Влада Каснера Катерина, 6 лютого о 10:00, відбудеться чергове судове засідання. Однак, у жінки є побоювання, що відповідачі знову спробують його зірвати. 

«І я навіть не знаю в яке місце собі запхати свої надії, що його знов не зірвуть, як минуле…Адже на минуле засідання, яке мало відбутись 18 грудня, один з представників підозрюваних просто не явився. І от вже через тиждень ми будемо слухати його «поважну» причину чому ж так сталося». 

На кожне судове засідання батьки Влада Каснера витрачають по 4 години на дорогу, сама Катерина, в свою чергу, проводить у дорозі до Корюківки як мінімум по 12 годин, бо нині проживає та працює не в Чернігові. 

«Просто уявіть розчарування людей, які вже 4й рік добиваються справедливості за вбивство рідної людини, коли вони подолавши довгий шлях чують, що засідання відміняється через неявку адвоката підозрюваного…Я розцінюю це як свідоме затягування справи зі сторони захисту. Бо якщо людина не винна в скоєному, хіба вона буде затягувати розгляд справи, де її обвинувачують?», - пише Катерина Каснер

Вона додала: попереду як мінімум два місяці активних судових засідань, на яких відкриється багато деталей по справі. Суд попередньо оголосив дати ще по 8 наступним засіданням, тому лютий та березень мають бути продуктивними. 

«І хто знає, може хоча б до 4 -ї річниці загибелі хлопців ми офіційно дізнаємось імена винних людей в їх страшній смерті…Друзі, не забувайте про цю справу. Нам важлива ваша підтримка», - закликала громадськість Катерина Каснер.

Нагадаємо, що 15.08.2021 у відпочинковому комплексі Бреч потонули двоє чернігівських програмістів - Влад Каснер та Євген Іванов. Загиблим було 26 і 29 років. 

Владислав Каснер підплив до штучного водоспаду. Потім він закричав, став неприродньо рухатися і почав тонути. На допомогу йому кинувся колега Євген Іванов, свідки говорять, що він також поводився у воді так, ніби його вдарило струмом, й Іванов теж пішов на дно. Обох хлопців намагалися реанімувати близько години, але марно. 

Євген Іванов у воді провів 7 хвилин, допоки його не дістав охоронець комплексу.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

До 14 годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на пʼятницю, 12 грудня

11 ГРУДНЯ 2025, 23:32

Фінансових порушень на 193 млн: аудитслужба та поліція підбили підсумки роботи за рік

11 ГРУДНЯ 2025, 21:42

Вiдео

Люди під впливом тіктоку, емоції зашкалюють: десантник «Караїм» про ставлення людей до ТЦК

11 ГРУДНЯ 2025, 21:12

Замах на вбивство: у Чернігові бійця ЗСУ кликали на підставне "побачення"

11 ГРУДНЯ 2025, 18:01

Директор школи на Чернігівщині зробив велику скриню для листів Миколаю

11 ГРУДНЯ 2025, 17:10

Ворожа ДРГ проривалась на Чернігівщину

11 ГРУДНЯ 2025, 17:02

Скільки їхала швидка на місце трагічної ДТП у Прилуках, де загинула дитина

11 ГРУДНЯ 2025, 16:05

ТОП-переглядів