Родина втратила сімейний бізнес. Відновити виробництво комфортних та безпечних меблів спонукали клієнти

02 ГРУДНЯ 2024, 14:30

1847

Василенко Соломія

Родина відновила свій бізнес. Виготовляють комфортні та безпечні меблі

Родина відновила свій бізнес. Виготовляють комфортні та безпечні меблі

Коли 24 лютого 2022 року подружжя Молько з дев'ятимісячною дитиною змушені були покинути Чернігів, їхній налагоджений бізнес з виробництва крісел-мішків був повністю зруйнований. Все обладнання та матеріали в орендованому приміщенні були знищені.

Історію сімейного бізнесу чернігівців розповіли на сторінці ZOA in Ukraine.

"Після повернення у вересні 2022 року наші клієнти почали писати і стимулювати нас відновитися," – розповідає 29-річна Катерина. - Спочатку шила зі свічкою вдома, з малою дитиною, а чоловік возив викрійки до зовнішніх швачок."

До війни на виробництві, яке подружжя започаткувало ще у 2016 році, працювало близько 10 осіб.

"Вся наша родина працювала на одному виробництві, і одразу всі позбулися доходу," – згадує Катерина.

Завдяки підтримці від ZOA родина змогла придбати необхідне обладнання: оверлок, парогенератор, швейну машинку, принтер для друку стікерів та інші інструменти.

"Тепер ми можемо знову залучати швачок, бо маємо обладнання. Це значно прискорило виробничий процес," – ділиться Артем.

Сьогодні родина Молько знову виготовляють комфортні та безпечні меблі – крісла-мішки, безкаркасні дивани, подушки, вігвами та інші вироби для дитячих кімнат, офісів та навіть бомбосховищ.

Родина втратила сімейний бізнес. Відновити виробництво комфортних та безпечних меблів спонукали клієнти

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Обстріли прикордоння та "герані" над Черніговом: ситуація в області за добу

07 ЛИСТОПАДА 2025, 08:29

Відключення електрики по Чернігівщині на 7 листопада: графіки й обмеження

07 ЛИСТОПАДА 2025, 07:39

Золота сережка застрягла в капці - жінка розшукує власницю

06 ЛИСТОПАДА 2025, 20:49

Вiдео

У збитих бпла можуть бути пастки: вибухотехніки попередили чернігівців про смертоносні знахідки

06 ЛИСТОПАДА 2025, 18:18

Не витримало серце: громада втратила 45-річного захисника

06 ЛИСТОПАДА 2025, 17:14

Підлітки травмувалися, коли наблизилися до уламків дрона: подробиці інциденту

06 ЛИСТОПАДА 2025, 16:25

«Генерал Черешня» у Чернігові: що пропонують дронарі

06 ЛИСТОПАДА 2025, 15:10

ТОП-переглядів