Провалля на вʼїзді до Чернігова підбирається до проїжджої частини. Що каже Ломако?

27 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:16

3483

Олександр Ломако прокоментував ситуацію з проваллям на в'їзді до міста

Олександр Ломако прокоментував ситуацію з проваллям на в'їзді до міста

«Час Чернігівський» писав про те, що на об’їзній дорозі біля Чернігова утворився великий яр, який все ближче підбирається до проїжджої частини й загрожує повним блокуванням транзиту. 

І досі ніхто не взявся за її ремонт.

У жовтні торік нардеп Сергій Гривко звернувся до Чернігівської міської ради і попросив вирішити проблему. Звідти отримав відповідь про те, що зазначена земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Міська рада начебто зверталася до Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, де їй відповіли, що дорога не відноситься до мереж доріг загального користування державного та місцевого значення. 

З того часу провалля встигло вирости в обсягах, а чернігівці - понервувати. 

У виконкомі тоді відписалися, що управління ЖКГ Чернігівської міської ради направило листа до Новобілоуської сільської ради стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. 

Чернігівка Олена Полікарпова у коментарях під дописом в.о. міського голови Олександра Ломаки виклала посилання на згаданий матеріал «Часу Чернігівського», тим самим поцікавившись, яка доля у провалля. 

Олександр Ломако прокоментував, кивнувши убік Новобілоуськрї сільради:

- Це не наша дорога, а сусідньої громади. Працюємо, щоб знайти спосіб забрати її та зробити.

В свою чергу, активіст Віталій Пацук розповів, що 12.10.23 Новобілоуська ОТГ підготувала всі необхідні документи. 

«А чому яма і досі... Подумайте самі. Чекаємо на сюжет від медійників». 

Міська рада досі не поставила дорогу на свій баланс, а руйнація полотна та, власне, самого насипу триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Після масових обстрілів у Корюківку дзвонив президент Німеччини

29 КВІТНЯ 2026, 08:31

У громаді обрали кращого двірника: приз обрав сам

28 КВІТНЯ 2026, 20:25

Вiдео

На місці могили – вирва, навколо – все побито: ворог атакував кладовище у Чернігові

28 КВІТНЯ 2026, 18:57

До 50-річчя Чернігівської броварні представили лімітоване пиво «Щось Особливе»

28 КВІТНЯ 2026, 18:09

Як підшукати сезонну роботу у Буковелі та на що дивитися ще до відгуку

28 КВІТНЯ 2026, 17:53

Мотоблоками — дорожче: почім орють на Чернігівщині

28 КВІТНЯ 2026, 17:35

«Це була провокація»: українську спортсменку відчитали за відмову від фото з росіянкою

28 КВІТНЯ 2026, 16:37

ТОП-переглядів