Постраждалому від обстрілів торфозаводу допоможуть з місцевих фондів

10 БЕРЕЗНЯ 2023, 08:45

2741

Семенівська громада, волонтерські організації та представники влади Новгород-Сіверського району об’єднують зусилля в допомозі Ірванцівському торфозаводу, який постраждав від обстрілів російських терористів. Так, Семенівська міська рада виділить з місцевого матеріального резерву матеріальні цінності для ліквідації надзвичайної ситуації на Ірванцівській філії ДП «Чернігівторф», а представники Новгород-Сіверської РВА і райради пообіцяли знайти можливості допомоги через не бюджетні фонди.

Рішення про виділення з місцевого резервного фонду матеріальні цінності для ліквідації наслідків обстрілів на «Ірванцівському торфозаводі» ухвалили на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської міської ради. На тому ж засіданні вирішили також допомогти будівельними матеріалами мешканцям села Леонівка, яке постраждало від ворожих обстрілів.

Не залишилися осторонь проблеми і представники районної влади. Так, під час спільної робочої поїздки до «Ірванцівського торфозаводу» голови районної ради Василя Жука та голови районної військової адміністрації Сергія Сергієнка на підприємство доставили та передали генератор.

«Визначились у потребі шукати шляхи підтримки заводу через волонтерські організації», - зазначили у Новгород-Сіверській районній раді.

"Час Чернігівський" писав про терористичний акт росіян - удар ракетою по торфозаводу у Семенівській громаді: Звідки росіяни стріляли по чернігівському прикордонню ракетами?

Схожі новини

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

ТОП-переглядів