Порядний вчинок: чернігівці повернули загублені поблизу банкомату гроші

05 СЕРПНЯ 2023, 11:11

1647

Владислав та Наталія

Чернігівка загубила поблизу банкомата велику суму грошей. Жінку відволік маленький онук, тому вона не помітила, як купюри випали.

Гроші (мова про 16 тисяч гривень) знайшов 18-річний хлопець, але не забрав собі, а звернувся в поліцію. Правоохоронці знайшли власницю коштів і повернули їй всю суму.

"У неділю була з онуком. Йому 5,5 років, активний. Приїхала до банкомату, треба було зняти гроші і відволіклася", - згадує Наталія Білоконська, власниця грошей.

"Ми йшли з дівчиною, бачу під банкоматом купюра. Підійшов підняв, сума значна, тому вирішили подзвонити в поліцію. Велика сума, не міг її залишити. Потім подзвонили - і як камінь впав заспокоївся", - каже Владислав Герасименко, чернігівець.

Порядний вчинок: чернігівці повернули загублені поблизу банкомату гроші

Те саме місце

"Я не повірила, що це може бути в наш час, коли важко. І там місце таке: вокзал, базар, стільки людей. Я на це не розраховувала", - каже Наталія.

Хлопця, який вчинив порядно, запросили в поліцію і подякували

"Владислав, дякую тобі, що ти чесна і порядна людина".

"Час Чернігівський" писав про таке: Зігріти добром і любов’ю: особливих дітей Чернігівщини запросили на головну ялинку області

Схожі новини

Спецпроект

Відбудова Ягідного: підтримка, цифри та що кажуть місцеві жителі

04 ЛЮТОГО 2026, 19:03

Чи були п’яними: в обласній лікарні розповіли про хворих із обмороженнями

04 ЛЮТОГО 2026, 17:45

Колишній очільник патрульної поліції Чернігова показав новонародженого сина

04 ЛЮТОГО 2026, 16:28

Любов і Жадана втратили чоловіка та батька. Громада у скорботі

04 ЛЮТОГО 2026, 15:29

Після 60 років почав будувати дім: 100-річний житель Чернігівщини про секрети довголіття

04 ЛЮТОГО 2026, 14:01

Шкребки надягнув і про ожеледицю забув. Читайте у "Віснику"

04 ЛЮТОГО 2026, 13:41

Морози на Чернігівщині не відступлять: коли знову чекати мінус 22°C

04 ЛЮТОГО 2026, 11:06

ТОП-переглядів