Поки ДБР проводило обшуки у міськраді, мер Чернігова і депутати хвилювалися і сварилися на сесії

28 СІЧНЯ 2022, 08:44

1801

Сесійний день у міській раді Чернігова почався з поганих новин для міського голови та його команди. Співробітники Державного бюро розслідувань прийшли до міськради з обшуками, які Владислав Атрошенко назвав політичним тиском.

У ДБР підтвердили обшуки. Вони проводилися у міській раді, комунальних підприємствах і приватних фірмах, які мають стосунок до витрачання коштів бюджету Чернігова. Справа - про тендери на понад 350 мільйонів гривень. Чиновників підозрюють у створенні штучних умов для перемог наперед визначених компаній.

Протягом всієї сесії у залі була нервова і напружена атмосфера. Депутати часто сварилися і ображали один одного.

Чернігівці, які вклали гроші у будівництво багатоповерхівки на Любецькій. Наразі ж забудовник забрав техніку, будівництво зупинилося і люди у відчаї, адже не знають, що буде далі і вважають себе обкраденими.

Одним із небагатьох позитивних моментів сесії стало остаточне вирішення усіх земельних питань щодо побудови у Чернігові в рамках Великого будівництва палацу спорту та урбан парку.

Схожі новини

Вiдео

Жінки у Чернігові вміють запускати і обслуговувати генератори

12 ГРУДНЯ 2025, 21:46

Фабрика текстилю у Чернігові виконала замовлення для клієнтів зі Швеції

12 ГРУДНЯ 2025, 17:15

На Чернігівщині Кабмін зареєстрував ще один індустріальний парк - там уже будують теплиці

12 ГРУДНЯ 2025, 16:30

Староста машиною-дев’яткою відвезла три багажники продуктів та ліків

12 ГРУДНЯ 2025, 16:13

Ялинковий базар: де і почім можна купити новорічні дерева на Чернігівщині

12 ГРУДНЯ 2025, 14:51

Фото

Нові класи, фасад і дах: у сільській школі на Чернігівщині показали ремонти

12 ГРУДНЯ 2025, 13:45

Експрокурор Чернігівщини допомагав організаторам «схеми Міндіча»

12 ГРУДНЯ 2025, 12:10

ТОП-переглядів