Почім продають ялинки на Чернігівщині

02 ГРУДНЯ 2024, 17:09

2398

Василенко Соломія

Почім продають ялинки на Чернігівщині

Фото ілюстративне

Від сьогодні у філіях ДП "Ліси України" на Чернігівщині та Сумщині стартує різдвяний ярмарок, де можна придбати найкращі живі ялинки.

У Північному лісовому офісі пояснюють, чому варто обороти хвойні саме від лісівників ДП "Ліси України".

"Всі деревця від лісівників заготовлені на спеціальних плантаціях — заздалегідь підготовлених ділянках або деградованих землях. Завдяки цьому ліс залишається недоторканим, а дерева вирощуються окремо для продажу на свята. Термін їхнього росту складає 4-8 років", - повідомляє сторінка "Північний лісовий офіс".

Слід зазначити, що усе ж жива ялинка — це екологічна й безпечна альтернатива штучним й токсичним виробам з пластику.

У філіях ДП "Ліси України" на Чернігівщині кожне дерево має спеціальну бирку. Перевірити його легальне походження можна у додатку Ялинка.info або на сайті open.ukrforest.com. Для цього необхідно ввести лише цифровий номер, без зазначеної серії.

"Купуючи дерево офіційно, ви сплачуєте податки, з яких формується бюджет вашої громади та цілої країни.

Уся інформація про проведення ярмарків буде міститися на сторінці Північний лісовий офіс", - повідомили у муніципалітеті. 

Ціни на ялинки - різні. 

У Корюківському лісовому господарстві ярмарок стартує 12 грудня. Повідомляють, що ялинки до 1 метра вартуватимуть 120 гривень, 1-8 метрів - від 130 грн до 3500 грн.

Найдешевші ялинки - у Новгород-Сіверському лісовому господарстві - 120 гривень - це середня ціна. Трохи дорожчі - у Городнянському лісовому господарстві - по 130 гривень. 

Значно вищі ціни у Ніжинському лісовому господарстві - 210 гривень. До слова, ярмарок стартував сьогодні (2 грудня). У Чернігівському лісгоспі ярмарок розпочнеться 4 грудня і ялинки, в середньому, вартуватимуть 270 гривень.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Крадіжка курей з подвірʼя: за повернення пропонують винагороду

01 СЕРПНЯ 2026, 21:55

«Усі зливають, я страждаю»: у квартирі каналізаційні фекалії стоять у ванній і туалеті

01 СЕРПНЯ 2026, 18:37

«Ромко, лише не замовкай, говори»: мати врятувала сина після атаки FPV-дрона

01 СЕРПНЯ 2026, 14:20

Пряма мова

Що вас дістало? Спитали у чернігівців

01 СЕРПНЯ 2026, 13:12

На Чернігівщині солять сіно: навіщо?

01 СЕРПНЯ 2026, 11:26

У заповіднику в Чорнобилі показали плаваючих кабанів

01 СЕРПНЯ 2026, 09:44

Горіли авто та будинок: росіяни обстріляли дві громади на Чернігівщині

01 СЕРПНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів