По «гарячих слідах» – у Чернігові кримінальна поліція за кілька годин розкрила справу із викраденням авто

31 БЕРЕЗНЯ 2023, 15:11

1511

По «гарячих слідах» – у Чернігові кримінальна поліція за кілька годин розкрила справу із викраденням авто

Фото Поліції Чернігівської області

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління впродовж кількох годин встановили та затримали зловмисника, який незаконно заволодів автівкою земляка. Крадений легковик вилучено.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Повідомлення про зникнення автомобіля ВАЗ-2106 до поліції надійшло 30 березня. За словами заявника, він на деякий час залишив автівку припаркованою біля будинку в селищі Куликівка.

Співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління негайно розпочали проведення першочергових розшукових заходів. Вже за кілька годин поліцейські встановили, що до злочину може бути причетний 64-річний місцевий мешканець.

При спілкуванні з поліцейськими громадянин визнав свою провину та надав правдиві свідчення. Поліцейські викрадену автівку вилучили.

Слідчий Чернігівського райуправління поліції вніс відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Згідно з нею, зловмиснику загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Наразі викрадача автівки затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчий поліції готує повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Досудове розслідування триває.

По «гарячих слідах» – у Чернігові кримінальна поліція за кілька годин розкрила справу із викраденням авто

"Час Чернігівський" писав про таке:

 

Схожі новини

Розбірки політиків чи порушення екологічного законодавства: що відомо про розорювання земель біля Десни

20 КВІТНЯ 2025, 21:50

Вiдео

Пересленка із Запоріжжя відкрила власну справу у Чернігові: допоміг грант від держави

20 КВІТНЯ 2025, 18:40

Будемо раді кожному: у громаду на Чернігівщині переїхав лікар із Сум

20 КВІТНЯ 2025, 16:33

Вiдео

Навчально-практичні центри у профтехах: як працюють і навіщо потрібні?

20 КВІТНЯ 2025, 14:40

Молодий хірург уперше зашивав серце

20 КВІТНЯ 2025, 13:38

Пряма мова

Православні свята: Великдень

20 КВІТНЯ 2025, 10:09

Відтепер молодий вважається до 45 років. Що думають чернігівці?

20 КВІТНЯ 2025, 09:03

ТОП-переглядів