Підприємство на півдні області отримало припис від охорони Національного природного парку

12 ЧЕРВНЯ 2023, 16:27

1868

Дирекція Ічнянського Національного природного парку винесла припис СТОВ «Інтер», згідно якого підприємство зобов’язане усунути порушення до 16 червня. Як повідомили в Ічнянському НПП, під час розчищення земельної ділянки господарство залишило на території Нацпарку викорчувані гілки та самосійні дерева. Як відомо, власниками СТОВ «Інтер» є Валерій Куліч та Ірина Атрошенко.

Підприємство на півдні області отримало припис від охорони Національного природного парку

Подія трапилася на території Будянсько-Сезьківського природоохоронного науково-дослідного відділення. У Національному парку заявили, що ситуація з виконання припису перебуває на котролі у державної охорони парку. В разі невиконання припису винних осіб обіцяють притягнути до відповідальності.

Довідково

СТОВ «Інтер» зареєстроване в Ічні. Прямий вирішальний вплив на агропідприємство мають колишній голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та дружина відстороненого судом міського голови Чернігова Владислава Атрошенка Ірина Тимофіївна Атрошенко. Основним видом діяльності СТОВ «Інтер» є «вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур».

Підприємство на півдні області отримало припис від охорони Національного природного парку

Статутний капітал підприємства складає 11 тисяч 800 гривень. Куліч та Атрошенко мають у власності по 50%, розмір їх статутних часток складає по 6650 гривень. 

"Час Чернігівський" писав про екологію:

Схожі новини

Вiдео

Чернігів і Ніжин під ударом; чиновники отримали на горіхи; Кокотюха у списку Forbes; дайджест новин за тиждень

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:39

У громаді просять встановити «лежачого поліцейського» біля ліцею

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:57

Вiдео

Виговського поміняли на Перемоги: у селі під Черніговом неочікувано перейменували вулицю

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:46

Чернігівка Кудлай вступилася за похресницю Каменських

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:24

Фото

Вперто продовжують сіяти овес, гречку і кукурудзу: як працюють аграрії на прикордонні

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:17

У громаді працівники ФАПів та амбулаторій їздитимуть до пацієнтів на коштовних електровелосипедах

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:13

Фото

Подружжя на Чернігівщині вже 16 років живе в лісі без електрики

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:42

ТОП-переглядів