Перерахувала 45 тисяч гривень за посилку від «друга з соцмереж»: поліція Чернігівщини розшукує шахраїв

15 ЛИСТОПАДА 2024, 16:02

2329

Чепурний Арсен

Перерахувала 45 тисяч гривень за посилку від «друга з соцмереж»: поліція Чернігівщини розшукує шахраїв

Перерахувала 45 тисяч гривень за посилку від «друга з соцмереж»: поліція Чернігівщини розшукує шахраїв

Днями до поліції звернулась 61-річна мешканка одного з сіл Новобілоуської громади Чернігівського району, яка повідомила про те, що її ошукав «друг з соцмереж». Жінка розповіла, що кілька місяців тому в «Фейсбуці» вона познайомилася з іноземцем на ім’я Девід. В ході спілкування чоловік виказував симпатію до потерпілої і між ними зав’язалося тісне спілкування. В переписці «друг» повідомив, що відправив їй посилку з Сирії, в якій нібито були гроші та золота каблучка. Згодом потерпілій зателефонували з незнайомого номеру та повідомили, що вона має сплатити за доставку посилки.

Довірлива жінка перерахувала на невідомий банківський рахунок 45 тисяч гривень. Проте посилки так і не отримала. Коли ж зрозуміла, що її ошукали, то звернулась до поліції.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Скандал навколо судді з Чернігівщини: що відомо про резонансне рішення щодо військового

22 СІЧНЯ 2026, 17:13

Ювелірка з Чернігова створила унікальну прикрасу, що не продається

22 СІЧНЯ 2026, 16:29

Росіяни обстріляли будівлю школи на Чернігівщині

22 СІЧНЯ 2026, 16:23

Під Покровськом загинув матрос-електромонтер із Семенівки

22 СІЧНЯ 2026, 14:46

До Дня Соборності Зеленський відзначив десятьох жителів Чернігівщини

22 СІЧНЯ 2026, 13:04

Газовики врятували сича поблизу Чернігова

22 СІЧНЯ 2026, 12:01

«Шахед» упав між будинками в Чернігові — на місці працювали сапери

22 СІЧНЯ 2026, 11:13

ТОП-переглядів