Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

09 ГРУДНЯ 2022, 09:23

4280

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Олена Костевич

В Чернігові 7 грудня пройшла XIV звітно-виборна асамблея «Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», на якій обирали нове керівництво НОКу.

Вперше у керівному складі опинилася відома стрільчиня та олімпійська чемпіонка Олена Костевич. Сама спортсменка в ексклюзивному коментарі «Часу Чернігівському» висловилася щодо нового статусу.

Зірка світового спорту зауважує: Чернігівщину ніколи не полишала і не полишить поза своєю увагою.

Зараз Олена Костевич тренується за кордоном, зокрема, в Австрії, у невеликому містечку, на засідання виходила через відеозв'язок. Однак, свої обов'язки у відділенні НОК спортсменка буде виконувати за нагоди і дистанційно, і очно. Вона переконана: за належних зусиль та старання все вийде якнайкраще.

Публікуємо коментар Олени Костевич повністю і без скорочень.

«Дякую всім, хто підтримав мене на виборах!

Спорт - це моя стихія, де я можу і хочу допомогти спортсменам, тренерам, федераціям. Я залишаюсь активною спортсменкою і маю можливість поєднувати, в період між зборами та змаганнями, активну участь в заходах, які проводить відділення НОК в Чернігівській області. Після змін у статуті, буду брати участь онлайн, де це можливо.

Взагалі, бачу великий потенціал в розвитку чернігівського спорту. Нам потрібні нові сучасні спортивні об‘єкти, підтримувати дитячий спорт, масовий спорт і т.д. А ще - працювати з міжнародними організаціями по залученню коштів.

Заохочувати молодих спортсменів до занять спортом високих досягнень, пропагандувати олімпійські цінності та знайомити з олімпійським рухом.

Наступний рік - передолімпійський, в кульовій стрільбі вже розпочатий розіграш ліцензій, зараз перебуваю на тренувальному зборі, готуюсь до міжнародних змагань в Мюнхені в січні, і скоро повернусь до України».

Виконком Чернігівського відділення НОК нині виглядає наступним чином:

  • Голова - Ніна Лемеш
  • Перший заступник - Олена Костевич
  • Заступник - Андрій Дериземля
  • Заступник - Марія Родікова
  • Секретар - Дмитро Пиріжок

Екс-глава відділення Валерій Куліч прокоментував подію з власної сторінки у фейсбуці. Він заявив, що задоволений своєю вже колишньою заступницею і чинною наступницею Ніною Лемеш та привітав її з призначенням на нову посаду.

"Час Чернігівський" писав про спорсменів:

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів