Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

3684

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Олена Костевич

В Чернігові 7 грудня пройшла XIV звітно-виборна асамблея «Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», на якій обирали нове керівництво НОКу.

Вперше у керівному складі опинилася відома стрільчиня та олімпійська чемпіонка Олена Костевич. Сама спортсменка в ексклюзивному коментарі «Часу Чернігівському» висловилася щодо нового статусу.

Зірка світового спорту зауважує: Чернігівщину ніколи не полишала і не полишить поза своєю увагою.

Зараз Олена Костевич тренується за кордоном, зокрема, в Австрії, у невеликому містечку, на засідання виходила через відеозв'язок. Однак, свої обов'язки у відділенні НОК спортсменка буде виконувати за нагоди і дистанційно, і очно. Вона переконана: за належних зусиль та старання все вийде якнайкраще.

Публікуємо коментар Олени Костевич повністю і без скорочень.

«Дякую всім, хто підтримав мене на виборах!

Спорт - це моя стихія, де я можу і хочу допомогти спортсменам, тренерам, федераціям. Я залишаюсь активною спортсменкою і маю можливість поєднувати, в період між зборами та змаганнями, активну участь в заходах, які проводить відділення НОК в Чернігівській області. Після змін у статуті, буду брати участь онлайн, де це можливо.

Взагалі, бачу великий потенціал в розвитку чернігівського спорту. Нам потрібні нові сучасні спортивні об‘єкти, підтримувати дитячий спорт, масовий спорт і т.д. А ще - працювати з міжнародними організаціями по залученню коштів.

Заохочувати молодих спортсменів до занять спортом високих досягнень, пропагандувати олімпійські цінності та знайомити з олімпійським рухом.

Наступний рік - передолімпійський, в кульовій стрільбі вже розпочатий розіграш ліцензій, зараз перебуваю на тренувальному зборі, готуюсь до міжнародних змагань в Мюнхені в січні, і скоро повернусь до України».

Виконком Чернігівського відділення НОК нині виглядає наступним чином:

  • Голова - Ніна Лемеш
  • Перший заступник - Олена Костевич
  • Заступник - Андрій Дериземля
  • Заступник - Марія Родікова
  • Секретар - Дмитро Пиріжок

Екс-глава відділення Валерій Куліч прокоментував подію з власної сторінки у фейсбуці. Він заявив, що задоволений своєю вже колишньою заступницею і чинною наступницею Ніною Лемеш та привітав її з призначенням на нову посаду.

"Час Чернігівський" писав про спорсменів:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів