Один із відомих чернігівських ресторанів незаконно підключили до резервної лінії живлення

09 ВЕРЕСНЯ 2024, 16:28

7424

Василенко Соломія

Один із чернігівських ресторанів незаконно підключили до резервної лінії живлення

Один із чернігівських ресторанів незаконно підключили до резервної лінії живлення

Інспектор електрокомпанії отримав повідомлення про підозру.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури повідомив фігуранту про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 354 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, який не є службовою особою, неправомірної вигоди).

За даними слідства, інспектор одержав від керівництва місцевого ресторану неправомірну вигоду у розмірі 155 тис грн за незаконне підключення резервної лінії електричної енергії до закладу без відповідного договору. Грошові кошти домовилися передавати декількома платежами у формі готівки. 

Отримавши частину коштів, працівник, в порушення встановлених правил, які визначають порядок приєднання до систем розподілу, розпочав обумовлені роботи. Після закінчення проведення резервної лінії підозрюваний при особистій зустрічі одержав залишок грошей. 

За даними джерел «Часу Чернігівського», мова про один із ресторанних комплексів біля р.Стрижень.

Поки публічні заяви ані від ресторану, ані від енергетичної компанії не надходили.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Авторка: Євгенія Замковська 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Ворог ударив FPV-дронами: на Чернігівщині поранено людину

01 ЛИПНЯ 2025, 20:18

В Україну повернувся боєць, якого росіяни полонили під час оборони Чернігова у 2022-му

01 ЛИПНЯ 2025, 19:17

Медики повідомили подробиці травмування дитини через вибухонебезпечний предмет

01 ЛИПНЯ 2025, 18:03

Внаслідок важких поранень, отриманих на Сумщині, помер захисник

01 ЛИПНЯ 2025, 17:14

З Десни підняли автомобіль із тілом зниклого чоловіка

01 ЛИПНЯ 2025, 16:32

«Спар» у селищі відкрився першим. Буде і «Фора»

01 ЛИПНЯ 2025, 15:51

За пів року Чернігів передав на потреби військових майже пів мільярда гривень

01 ЛИПНЯ 2025, 14:33

ТОП-переглядів