Обстріли із мінометів, артилерії та АГС: ситуація на кордоні Чернігівщини за добу

08 ТРАВНЯ 2024, 07:48

1735

Обстріли із мінометів, артилерії та АГС: ситуація на кордоні Чернігівщини за добу

Обстріли із мінометів, артилерії та АГС: ситуація на кордоні Чернігівщини за добу

За добу 7 травня російська армія 3 рази обстріляла територію Чернігівської області. Всього зафіксовано 25 вибухів. Ворог атакував Новгород-Сіверський та Корюківський райони із мінометів, артилерії та АГС.

Терористи били у напрямку сіл Янжулівка та Карповичі Семенівської громади, села Клюси Сновської громади.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

По Україні

У ніч на 8 травня атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у шести областях: Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській та Вінницькій. 

Є влучання в об’єкт енергетичної інфраструктури у Полтавському районі. Після удару ворожого БпЛА виникла пожежа.

Внаслідок ворожої ракетної атаки на Кіровоградщину в Олександрійському районі пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури. Травмовано дитину 8-ми років. Руйнувань попередньо зазнали 13 приватних будинків та майже три десятки гаражів.

У результаті російської ракетної атаки у Броварах Київської області виникла пожежа на об’єкті цивільної інфраструктури, є влучання й у Вінницькій області.

Після ракетного удару в ніч на 8 травня у Києві не зафіксовано постраждалих людей та руйнувань. Всі всі повітряні цілі в районі столиці знищила протиповітряна оборона.


Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА, Генштаб ЗСУ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Роботизовані системи ставлять на ноги хворих дітей у центрі реабілітації

23 ЛИПНЯ 2025, 19:39

Смерч розкрив 35 хат та корів­ники, повивертав з корінням дерева

23 ЛИПНЯ 2025, 18:26

Фото

Зрадник підпалив ЦНАП. Відремонтували коштом громади з Черкащини

23 ЛИПНЯ 2025, 17:15

Захисник зник понад рік тому. Лише тепер рідні дізналися правду

23 ЛИПНЯ 2025, 15:57

Оновлено

НАБУ і чернігівський слід: гучні справи і нуль посадок

23 ЛИПНЯ 2025, 14:43

У прикордонній громаді взялися за ремонт доріг

23 ЛИПНЯ 2025, 13:34

ДБР звинувачує топпосадовця родом із Чернігівщини у незаконному збагаченні: він каже, що нерухомість орендує

23 ЛИПНЯ 2025, 12:19

ТОП-переглядів