Обмін військовополоненими відбувся на кордоні з Чернігівщиною

20 ЖОВТНЯ 2024, 09:14

4212

Михуля Юрій

Обмін військовополоненими відбувся на кордоні з Чернігівщиною

Обмін військовополоненими відбувся на кордоні з Чернігівщиною

На кордоні Гомельської та Чернігівської областей відбувся крайній обмін військовополоненими між Україною та рф. 

Увечері 18 жовтня українські ЗМІ повідомили про обмін своїх 95 захисників на таку ж кількість російських військовополонених, 48 із них було засуджено російськими судами, зокрема на довічні терміни.

На опублікованих кадрах знову можна побачити паперові пакети з червоно-зеленою символікою та автобуси з номерами Чернігівської області України, інформує білоруський опозиційний телеграм-канал «Гомельскі Флагшток».

Ймовірно, як і раніше для цього використовувався закритий прикордонний перехід Нова Гута-Нові Яриловичі. 

Згодом захисників перевезли до Чернігова - на північну околицю міста, де ті змогли побачитися та поспілкуватися з рідними, зокрема, саме там журналіст та військовий Максим Буткевич дав своє інтерв’ю Діані Буцко з Громадського. Потім чоловіків одразу звідти вивезли - на огляд лікарів та подальшу реабілітацію.

Відомо також, що під час обміну із російського полону повернулося двоє чоловіків із Чернігівщини: морський піхотинець Денис Харченко та захисник "Азовсталі" Олексій. Бійці потрапили в полон під час оброни Маріуполя.

Обмін військовополоненими 18 жовтня, Чернігівщина

Обмін військовополоненими 18 жовтня, Чернігівщина

Обмін військовополоненими 18 жовтня, Чернігівщина

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

«Це війна. Як було, уже не буде». У Чернігові та північній частині області сиділи без світла

31 ЖОВТНЯ 2025, 16:29

Пряма мова

Військовий оглядач назвав орієнтовну цифру мобілізованих на місяць

31 ЖОВТНЯ 2025, 16:06

Шукають автономні рішення: як Чернігівщина готується до зими

31 ЖОВТНЯ 2025, 15:22

Спецпроект

Як варили і споживали пиво наші предки-козаки

31 ЖОВТНЯ 2025, 13:59

У листопаді в мікрорайоні Чернігова запрацює Сільпо?

31 ЖОВТНЯ 2025, 13:30

Лісівники планують висадити восени більше 3 млн сіянців - чекали на підходящі погодні умови

31 ЖОВТНЯ 2025, 11:44

Із 20 дронів до Чернігова не долетів жоден: що відомо про атаку рф

31 ЖОВТНЯ 2025, 10:00

ТОП-переглядів