Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

Лис 12, 18:52

1135

У складних умовах нині опинилися не лише люди, а й тварини. Як пригадують наші читачі, навесні ми писали про те, що деяких тварин у Менському зоопарку взяли під опіку, щоб, тим самим допомогти єдиній такій установі у сільській місцевості.

Як нині живе зоопарк? Як почувають себе тварини - про це розпитали директорку закладу Зінаїду Максименко. За її словами, підопічні відомих чернігівців у хорошій формі, мають чудовий апетит, навіть урізноманітнюють власне особисте життя.

Усього 9 тварин нині знаходяться під опікою. В тому числі голова ОВА В’ячеслав Чаус опікується африканським левом,  заступник голови ОВА Дмитро Іванов зеброю, очільниця «Чернігівгазу» Алла Ярова леопардом, очільник Мени Геннадій Примаков - крокодилом.

Під опікою - мається на увазі, що благодійники перерахували власні кошти на утримання тварин.

Інші опікуни: Невжинський К.В. (рись), Максименко В.М. (мартишка зелена), Стальніченко Ю.В. (мартишка зелена), Цурій В.К. (пелікан), випускники Славутицької ЗЗСО (білі лебеді).

«Тваринки, які знаходяться під опікою почуваються добре. Всього отримано коштів від опіки 55 640 грн., на 51290 грн, і це більше,  ніж торік (4350 грн)», - коментують у зоопарку.

Шо цікаво, коли африканський лев перейшов під опіку, в нього покращився апетит, тому йому збільшили раціон на 1 кг м’яса, бо він перестав пропускати в кімнату, де тварини приймають їжу, іншу самку, ділився тільки з однією, тому довелося піти на збільшення їжі. Зараз леви дружньою сім’єю проживають в зоопарку.

«В крокодила Гени теж змінились повадки, більше часу почав відлежуватись біля лампи та відрощувати живіт, в знак поваги людям, які допомагають. Та і взагалі всі тварини взяті під опіку почувають себе більш впевнено, надійно, бо відчувають якимсь чином, що голодні не залишаться», - зі сміхом коментує Зінаїда Максименко.

Як запевняють в установі, всі проблеми зоопарку вирішуються в робочому порядку. Кормів для тварин вистачає. Медичний догляд отримують своєчасно. Всі чотирилапі доглянуті, ситі.

"Час Чернігівський" знімав сюжет про зооферму: Коні ламали огорожі і втікали від вибухів: історія зооферми поблизу Чернігова, де утримують покинутих тварин.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів