Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

12 ЛИСТОПАДА 2022, 18:52

3300

У складних умовах нині опинилися не лише люди, а й тварини. Як пригадують наші читачі, навесні ми писали про те, що деяких тварин у Менському зоопарку взяли під опіку, щоб, тим самим допомогти єдиній такій установі у сільській місцевості.

Як нині живе зоопарк? Як почувають себе тварини - про це розпитали директорку закладу Зінаїду Максименко. За її словами, підопічні відомих чернігівців у хорошій формі, мають чудовий апетит, навіть урізноманітнюють власне особисте життя.

Усього 9 тварин нині знаходяться під опікою. В тому числі голова ОВА В’ячеслав Чаус опікується африканським левом,  заступник голови ОВА Дмитро Іванов зеброю, очільниця «Чернігівгазу» Алла Ярова леопардом, очільник Мени Геннадій Примаков - крокодилом.

Під опікою - мається на увазі, що благодійники перерахували власні кошти на утримання тварин.

Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

Новини зоопарку: Менський крокодил Гена відростив живіт, а африканський лев - став їсти більше м’яса

Інші опікуни: Невжинський К.В. (рись), Максименко В.М. (мартишка зелена), Стальніченко Ю.В. (мартишка зелена), Цурій В.К. (пелікан), випускники Славутицької ЗЗСО (білі лебеді).

«Тваринки, які знаходяться під опікою почуваються добре. Всього отримано коштів від опіки 55 640 грн., на 51290 грн, і це більше,  ніж торік (4350 грн)», - коментують у зоопарку.

Шо цікаво, коли африканський лев перейшов під опіку, в нього покращився апетит, тому йому збільшили раціон на 1 кг м’яса, бо він перестав пропускати в кімнату, де тварини приймають їжу, іншу самку, ділився тільки з однією, тому довелося піти на збільшення їжі. Зараз леви дружньою сім’єю проживають в зоопарку.

«В крокодила Гени теж змінились повадки, більше часу почав відлежуватись біля лампи та відрощувати живіт, в знак поваги людям, які допомагають. Та і взагалі всі тварини взяті під опіку почувають себе більш впевнено, надійно, бо відчувають якимсь чином, що голодні не залишаться», - зі сміхом коментує Зінаїда Максименко.

Як запевняють в установі, всі проблеми зоопарку вирішуються в робочому порядку. Кормів для тварин вистачає. Медичний догляд отримують своєчасно. Всі чотирилапі доглянуті, ситі.

"Час Чернігівський" знімав сюжет про зооферму: Коні ламали огорожі і втікали від вибухів: історія зооферми поблизу Чернігова, де утримують покинутих тварин.

Схожі новини

AB InBev Efes Ukraine посіла 7 місце у рейтингу роботодавців Forbes Ukraine

20 ТРАВНЯ 2026, 20:29

Відомий адвокат родом з Чернігівщини вніс частину застави за Єрмака

20 ТРАВНЯ 2026, 18:45

Закриті ліси у прикордонні, додаткові літаки, супровід "шахедів": чи є загроза з Білорусі?

20 ТРАВНЯ 2026, 17:13

Фото

В СБУ повідомили про виявлений на Чернігівщині боєприпас зі збідненим ураном. Що кажуть в громаді?

20 ТРАВНЯ 2026, 16:58

Скляні перегородки в коворкінгах: гнучкість простору

20 ТРАВНЯ 2026, 15:35

Пряма мова

В якому стані повертаються наші військовополонені? Запитали у представника Коордштабу

20 ТРАВНЯ 2026, 15:17

На Чернігівщині сезон купівлі дров почався вже у травні

20 ТРАВНЯ 2026, 14:17

ТОП-переглядів