Хороші новини з прикордоння. Партнери допомогли у відновленні Семенівської громади. Так, регіон отримав гуманітарну допомогу у вигляді якісного будівельного інвентарю, ліхтарів і навіть генераторів, повідомив Семенівський голова Сергій Деденко.
Він зауважив, що торік Семенівська міська рада підписала меморандум та стала учасником Проєкту міжнародної технічної допомоги.
В межах реалізації проєкту у червні семенівці отримали від партнерів величезний набір інструментів: генератори, бензопили, бетонозмішувач, ліхтарі, набори електроінструменту BOSCH та набори ручного інструменту.
«Наші партнери з ULEAD with Europe та GIZUkraine допомагають нашій громаді на постійній основі. Отримане обладнання буде передано для використання до старостинських округів, поповнення матрезерву громади та буде використовуватись для вирішення цілої низки виробничих проблем, яких у нас в прикордонні вдосталь.
Від всієї Семенівської територіальної громади дякую нашим партнерам за постійну підтримку та допомогу у цей непростий час. Ваша системна допомога є надзвичайно цінною для нас!», - трохи емоційно відписав Деденко.
В іншому своєму пості голова поділився ще однією хорошою новиною. У громаді тепер є власний хірург.
У Семенівській лікарні почав працювати лікар-хірург Тарек Аль Хамес. Він навчався в Україні і залишився тут жити і працювати.
«Це наш перший досвід залучення іноземних спеціалістів до нашої лікарні. Продовжуємо вести роботу в напрямку залучення спеціалістів-медиків, діють програми виплати підйомних, місцевих стимулів та надання сучасного житла», - повідомив Деденко.
Лікар-хірург Тарек Аль Хамес
Новина отримала широкий резонанс та відгуки.
Олена Достова-Пушкарьова:
- В семенівський лікарні всі професіонали, низький уклін за їх працю і за сміливість працювати в таких тяжких умовах як зараз. Божого захисту. Здоров'я. Переможного миру нам усім.
Олена Федорова:
- Дай Боже! Успіхів! В Семенівці проживає вагома кількість населення, вони потребують лікування професійних спеціалістів.
Олександр Козик:
- Ну який же він іноземний спеціаліст, освіту він отримав у нас, а не за кордоном, тож він наш спеціаліст, іноземні спеціалісти отримують спеціальність у іноземних закладах.
Альона Середа:
- Респект за роботу з залучення лікарів в громаду і окремий респект лікар. Всі розуміють реалії і що є велика небезпека (через близькість до кордону), то він не тільки лікар, а ЛЮДИНА
Віталій Кром:
- Смілива ЛЮДИНА!!!
Що вдалося знайти про фахівця? Він розмістив своє резюме на одному з рекрутингових порталів України. Сам медик родом з Сирії. Однак щонайменше 16 років живе і працює в Україні.
Зокрема, у резюме значиться, Аль-Хамес Тарек закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького у 2001. Клінічний ординатор кафедри загальної хірургії ЛДМУ ім. Данила Галицького з 2001 по 2003. Проходив стажування з онкохірургії протягом 9 місяців у Львівському Державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.
З 2003 по 2005 працював загальним хірургом в центральній лікарні м. Дамаска, Сирія. З 2005 по 2006 - загальний хірург в приватній хірургічній лікарні м. Дамаск. З 2004 - член асоціації лікарів Сирії. З 14.01.2008 по 19.04.2010 працював головним лікарем Годинівської лікарської амбулаторії Мостиського району,по сумісництву - загальним хірургом Мостиської Центральної районної лікарні.
У зв’язку з виробничою необхідністю був скерований на індивідуальну спеціалізацію за спеціальністю «Загальна хірургія». Стажування проходило з 17.03.2008 по 03.07.2008 на кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
З 04.01.2012 по 13.10.2014 працював лікарем медицини невідкладних станів на Львівській станції швидкої медичної допомоги. З 14.10.2014 по 04.11.2015 працював лікарем медицини невідкладних станів у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Індивідуальне стажування за спеціальністю «загальна хірургія» проходило з 01.02.2017 по 31.03.2017 на кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університети ім. Данила Галицького.
"Час Чернігівський" писав про таке: