Нові подробиці у вбивстві родини Череванів та їх дитини: суд вивчав переписку підозрюваних

09 ЧЕРВНЯ 2024, 18:10

3214

Святослав Гончаров, Альона Ярмола в суді. Фото авторки

Святослав Гончаров, Альона Ярмола в суді. Фото авторки

Вирок у справі вбивства родини Череванів, ймовірно, буде до середини літа. Більша частина судового розгляду позаду. З почутого на суді вже зрозуміло, що організатору банди 22-річному Святославу Гончарову за потрійне вбивство світить довічне. Навіть враховуючи фронтові заслуги (служив у розвідці), навряд чи колегія суддів пожаліє і дасть 15 років. Адже вбивство було спланованим і цинічним. Навіть дитя не пожалів.

Підозрюють, торік 14 травня неподалік Мени з автомата розстріляв автомобіль Череванів, яких з Києва заманили під приводом купівлі дешевого авто. Тіла 31-річного Миколи, 28-річної Вікторії та їх чотирирічного сина Богданчика закопали в одній ямі біля лісосмуги поблизу села Садове. Машину спалили, гроші забрали.

Всі троє підсудних з Сосниччини. Скільки отримають подільники Гончарова Олександр Черниченко та Альона Ярмола, складно передбачити.

21 травня допитували як свідків батька Альони та бабу. Вона розповіла, що у переддень вбивства онука звозила її на кладовище прибрати могили родичів. Потім вони купили квіти та поїхали на інший цвинтар, де похований хлопець Альони Сергій, котрий загинув на фронті.

— Вибігає навпроти машини чоловік і аж наче на капот кидається, зупиняє нас. Трактор, товариш покійного Сергія. Спитав у онуки, куди ми їдемо. Сказав: «І я з вами». Сів ззаду. Коли поверталися, розповів, що розбив машину. Я й кажу: «Добре, що сам не розбився», — свідчила 73-річна Світлана Ярмола. — Потім сказав Альоні: «Звозиш, мені там треба». Відповіла: «Батько дозволить, звожу». На суді жінка впізнала Трактора, тобто Гончарова. Сказала, що тоді він був без бороди.

— Чи потребувала онука додаткових коштів? — поцікавився суд.

— Ми її забезпечували, що вона просила, жаліли. Вона ж з дитинства хворіла на туберкульоз кісток, інші тяжкі хвороби.

Авто «Ауді Кью 7», на котрому їздила трійця на вбивство, належить батьку Альони 49-річному Сергію Ярмолі.

—‘13 травня в другій половині дня у двір зайшов Гончаров. Сказав, що у нього проблема, розбив БМВ, показував фото у телефоні. Попросив: «Дайте мені машину поїздити» Я відповів: «Якщо дочка повозить, у неї є права». Ну, як військовому не допомогти, — пригадував Сергій Ярмола. — Я ж взимку ту БМВ ремонтував. Ремонтую військовим безплатно, прошу замєтіть ,—  наголосив Ярмола.

— Ніхто тоді не знав, що втягне в таку кабалу. Сказав, що улагодить питання з продажем цієї й покупкою такої самої. Заправить мою машину, ще й могорич поставить. Я відказав, що не треба могорича. Вони поїхали, ввечері повернулися. Наступного дня знову поїхали. Потім Альона подзвонила: «Папа, машина не заводиться». Потім: «О, вже завелася». Якби ж я знав, що він за кермо сів і кончив двигун, — зітхнув Ярмола.

— Коли повернулися в другій половині дня, машину загнали у двір. У Гончарова очі бігали туди-сюди. Був сильно схвильований, не відходив від Альони. в хату за нею пішов, — пригадав батько.

Також розповів, що раніше донька їздила на заробітки до Польщі. Казала, що всього вистачало, коли жила зі своїм хлопцем.

Гончаров спитав: «Чи відомо вам було, що дочка збиралася купити автомобіль? Цей продати і добавити гроші ?» І поцікавився про біле «Рено Дакстер».

— У мене вже не знаю є чи нема машини, яку ти у мене відняв. (автівка під арештом, - авт.). Дитина, яку відняв і пів життя, які теж відняв. Це твої казки. Ти мене не заплутуй, — відповів Ярмола.

Мабуть, недарма Гончаров спитав про машину. Адже гроші він поділив між усіма учасниками оборудки. За версією обвинувачення, з шести тисяч доларів розстріляної сім’ї 25 тисяч гривень отримав Черниченко, 1410 доларів Ярмола, решту забрав собі. А тепер подільники хочуть мінімізувати свою причетність.

За матеріалами слідства, Гончаров купив БМВ у чернігівця Єгора Лукіна. Того теж вже опитали в суді. Лукін розповів, що покупець із ним зв’язався 11 травня. 13-го разом з Олександром Черниченком приїхав до Чернігова подивитися машину. Вона їм сподобалася. Проте сказали, що грошей зараз немає, будуть за пару днів.

14 травня (в день убивства ) Гончаров повідомив, що готовий купити BMW. Попросив продавця пригнати авто до Сосниці. У центрі селища зустрів Лукіна, був з Альоною Ярмолою.

За автівку віддав Лукіну 5300 доларів. Коли перераховували гроші та передивлялися купюри, продавець помітив, що одна банкнота у крові, тому попросив її замінити. Гончаров показав, що у нього на руці кров.

Пояснив, що у нього така робота. Після того, як підозрюваних затримали, іномарку забрали на штрафмайданчик. Власник повернув машину через суд, а отримані за неї гроші передав поліції, як речовий доказ.

Дослідили в суді фото і відеодокази, виявлені в телефоні Альони Ярмоли, зроблені за кілька годин до вбивства. На одному з них — автомобіль «Ауді Q7» із номерами ДУК 6996 ПС чорного кольору. Їх прикріпили на машину Ярмоли для конспірації, перед тим, як поїхати на діло. Також заслухали голосові повідомлення, якими Гончаров і Ярмола обмінювалися наступного дня після вбивства.

Ярмола: «Я прийшла до чувака, у якого раніше працювала і тут дядьки почали обговорювати. І у Фейсбуці вже виставили допис, мовляв, хто що знає (про зниклих Череванів, - авт.)».

Гончаров: «Не накручуй себе і не метушись. Пофіг взагалі. Тупо, пофіг!».

Ярмола: «О’кей, не буду Все норм».

Гончаров: «Ой, ну так, це ж ми тепер з такої сім’ї, ми з багатої. Ну, то ще повторимо».

Ярмола: «Добре, Бл*дь».

***

Найцікавіше попереду, коли допитуватимуть підозрюваних і кожен, спасаючи свою шкуру, все валитиме на інших. Раніше Гончаров хотів «з’їхати» на дурку, посилаючись на фронтові травми, не вийшло.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Джерело: "Вісник Ч", авторка  Валентина ОСТЕРСЬКА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів