Невідомі партизани пошкодили у рф залізницю за кілька кілометрів від чернігівського кордону

14 ВЕРЕСНЯ 2022, 07:53

4640

У Брянській області у 3 км від кордону з Чернігівщиною невідомі підірвали дві опори ЛЕП поряд із залізницею.

Як інформує російський телеграм-канал Baza, резервні опори, які впали, помітив машиніст поїзда на місцевому перегоні «Новеньке-Трубчевськ» за три кілометри від кордону з Україною.

Опори пошкодили залізничне полотно, але «графіку руху поїздів не завадили», запевняють місцеві пропагандисти.

Поряд із пошкодженими конструкціями місцева поліція начебто знайшла підривник сповільненої дії ВЗД-144.

Тим часом, після провалу на Харківщині у рф заговорили про повну мобілізацію. Член комітету держдуми Михайло Шеремет заявив, що «без повної мобілізації не досягнемо потрібних результатів». 

Час Чернігівський повідомляв про те, як українці збирали на "бавовну": Українці і чернігівці задонатили 600 млн грн на «бавовну» на Кримському мосту

Схожі новини

На Чернігівщині мати пʼятьох дітей виховує внука та чекає сина з полону

30 ГРУДНЯ 2025, 19:50

Блогерка поскаржилася на керівницю заповідника «Чернігів стародавній»: що відповіли в установі

30 ГРУДНЯ 2025, 17:31

У Києві вдруге відклали справу Микитася та Філатова: через колишнього голову Любецької громади

30 ГРУДНЯ 2025, 16:18

Фото

Хто вкрав у чернігівців Різдво: у місті встановили народну ялинку

30 ГРУДНЯ 2025, 15:38

«Мій світ став болем»: удова чернігівського журналіста звернулася до покійного чоловіка

30 ГРУДНЯ 2025, 14:11

На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію з 14 сіл

30 ГРУДНЯ 2025, 12:34

Їли й годували худобу: на Чернігівщині росте червонокнижна рослина

30 ГРУДНЯ 2025, 10:56

ТОП-переглядів