Про це блогер-чернігівець, на якого підписані 1,1 млн користувачів у ТікТок, повідомив у соцмережах.
Таким чином він відповів на закиди та звинувачення в ухилянтстві.
«Зразу попереджу тих, хто буде розводити срач про ухилянтів, в країні війна і ти або воюєш або працюєш в критично важливих галузях. Так що я обрав те, де можу принести найбільшу користь.
Я тепер працюю вчителем у Українській дистанційній школі», - повідомив Репіч.
Заклад виник на початку повномасштабного вторгнення, щоб допомогти дітям, що опинилися в скрутній ситуації. Тут вчаться діти що перебувають в окупації, живуть в зоні бойових дій, за кордоном, ті що з різних причин не можуть відвідувати звичайну школу.
Колектив школи представлений найкращими вчителями з різних регіонів, що працюють в школах, викладають в університетах, мають наукові ступені і просто є фанатиками своєї справи, рекламує заклад блогер.
«На відміну від звичайних дистанційних шкіл тут є ЖИВІ УРОКИ. Так, на яких діти заходять на урок, вчитель пояснює їм тему, можна задавати питання і отримувати відповіді. Але є також можливість обрати індивідуальний навчальний графік (тому що всі уроки доступні в запису)», - зауважив чернігівець, який вже кілька років живе у Львові.
Згаданий ним заклад має ліцензію приватного, проте Репіч переконує: це не комерційний проєкт.
Тут навчається близько 400 дітей, 97% з яких - за пільговими умовами або безкоштовно, тому оплата за навчання покриває лише обслуговування і функціонування школи.
Враховуючи свою популярність- Гліб Репіч вирішив трохи «допомогти» з промоцією. Тож пост отримав підсилення у вигляді майже 1000 лайків та 41 репосту лише у фейсбуці й майже 1400 лайків у інстаграмі.
Школа підпорядковується Міністерству освіти і науки і видає атестати державного зразка. Форма навчання - повна одинадцятирічка.
Нагадаємо, що з попередньої вчительської роботи - вчителя хімії у київській «Атмосферній школі» Гліб Репіч звільнився торік у вересні. Аргументував це тим, що на викладацькій ниві багато не заробиш. Тож, блогер зосередився на гонорарах від вайнів (короткі відео) у соцмережах.
Сам він мріяв про власний бізнес та у перспективі родину. Хоча тоді не відкидав можливості, що колись повернеться в освіту, але «коли буде старим дідом».
"Час Чернігівський" писав про таке: