На темних вулицях Чернігова патрульні роздавали містянам світловідбивачі
Лис 14, 20:31
949
"Ви використовуєте світловідбиваючі елементи?"
"Використовуємо".
"Пішоходи повинні використовувати".
"Так носимо світлий одяг."
"У нас проходить всеукраїнська акція «Світло переможе темряву»".
У Чернігові вже близько місяця немає вуличного освітлення. Подекуди не працюють світлофори. Патрульні на одному з найжвавіших перехресть міста нагадують пішоходам та велосипедистам про необхідність вдягати світловідбиваючі елементи. І наводять сумну статистику травмованих та загиблих на дорогах Чернігоа протягом осені.
"Загальна кількість дтп в Чернігові менша, ніж минулого року на 100 автопригод, якщо виокремити ДТП з травмованими і загиблими, то загиблих більше в 4 рази. Було 2, а стало 9", - коментує Віталій Копистко, речник Патрульної поліції.
Задля безпеки патрульні роздавали пішоходам світловідбиві. Особлива увага до батьків з дітьми. Вони, як ніхто розуміють відповідальність на дорозі у темну пору доби.
"Ми шукаємо в інтернеті флікери. Куртка світла. У дитинки світловідбивачі на ботинках. Додаткові шукаємо, щоб купити. Звичайно це важливо. Багато аварій, ДТП, смертей це важливо", - каже чернінівка Яна.
Далеко не всі велосипедисти користуються на темних вулицях ліхтариками. А от до велосипеду Віктора у патрульних зауважень немає.
"Фара і катафот на даний момент".
"Ліхтарик працює?"
"Так".
У патрульній поліції нагадують про безпеку не тільки пішоходам і велосипедистам, а й водіям, які мають дотримуватися цшвидкісного режиму та бути максимально уважними.
"Час Чернігівський" писав про трагедію на дорозі у перші тижні після звільнення області: Врізався у розбиту російську техніку: на Чернігівщині загинув водій авто.
Схожі новини
Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла
Тра 27, 19:09
У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію
Тра 27, 16:08
Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів
Тра 27, 15:18
ВiдеоСкандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?
Тра 27, 12:52
У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому
Тра 27, 10:54
У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські
Тра 27, 08:38
У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста
Тра 27, 06:59