На Новгород-Сіверщині через обстріли без світла залишилися 15 населених пунктів

05 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:31

1405

Чепурний Арсен

На Новгород-Сіверщині через обстріли без світла залишилися 15 населених пунктів

На Новгород-Сіверщині через обстріли без світла залишилися 15 населених пунктів

Уранці 5 вересня внаслідок чергового ворожого обстрілу було пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури в Новгород-Сіверському районі. Через це без електропостачання залишаються 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Аварійні бригади вже працюють над відновленням електропостачання.

Як працює критична інфраструктура

  • ТОВ «Комунальник»: живлення очисних споруд та насосних станцій забезпечують генератори. Водопостачання в місті збережено, однак у багатоповерхівках вода є лише до першого поверху включно.

  • КНП «Новгород-Сіверська міська лікарня»: заклад працює на генераторі та має усе необхідне для надання медичної допомоги.

Де можна отримати допомогу

По району розгорнуто шість пунктів незламності: п’ять у місті Новгород-Сіверський та один у сільській місцевості Семенівської громади.

"Час Чернігівський" писав про таке: Загиблі та поранені: наслідки російського удару по Чернігову

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів