На кордоні з Чернігівщиною відбувся обмін

15 СІЧНЯ 2025, 15:30

5259

Ярмоленко Анастасія

На кордоні з Чернігівщиною відбувся обмін

На кордоні з Чернігівщиною відбувся обмін

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Він виклав світлини з непрацюючого пункту пропуску Нові Яриловичі, розташованого поблизу кордону з білоруссю, також військових везли авто з чернігівськими номерами. 
На кордоні з Чернігівщиною відбувся обмін

15 січня додому, в Україну повертаються ще 25 наших людей. Це військові і цивільні. Серед них захисники Маріуполя й «Азовсталі», а також Харківщини, Донеччини, Запоріжжя, Херсонщини. Хлопці мають важкі поранення та хвороби. Кожен із них отримає всю необхідну медичну допомогу.

«Повернення своїх людей додому – те, над чим Україна постійно працює. І ми не зупинимось, поки не повернемо всіх наших», - наголосив Зеленський.

Також він подякував команді, яка шукає українців та організовує цю важливу роботу. Також обмін відбувся за сприяння Об’єднаних Арабських Еміратів. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

ТОП-переглядів