На Донеччині загинув вчитель інформатики зі Сновська

31 ТРАВНЯ 2024, 09:26

5073

Коваленко Павло

Коваленко Павло

У жорстоких боях за Україну героїчно загинув житель Сновської громади – молодший сержант Коваленко Павло Вікторович.

Народився Павло 1 листопада 1987 в селі Старі Боровичі. Згодом навчався у Сновську у школі №1, вступив до Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г Шевченка, де в 2010-му отримав спеціальність викладача трудового навчання. Магістр педагогічної освіти.

Після закінчення університету працював майстром виробничого навчання у Сновському ВПУЛГ, потім – у Щорській районній гімназії вчителем інформатики.

З 18.03.2014 по 06.03.2015 проходив військову службу  по мобілізації у Щорському РВК на посаді відповідального виконавця мобілізаційного відділу.

У 2017-му Павло поїхав працювати за кордон. Згодом повернувся до міста Чернігів, де проживав і працював.

Під час повномасштабного вторгнення 6 вересня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації Чернігівським ОМТЦК та СП. Військову службу проходив в 47-й бригаді військової частини А 4699 на посаді командира відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки взводу технічного забезпечення.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, Коваленко Павло загинув 29 травня 2024 року у бою за Україну, її свободу і незалежність під час виконання бойових завдань у Новопокровському на Донеччині. 

У загиблого залишились батьки, рідний брат, дружина і донька.

«Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Героя, його друзям і побратимам. Нехай Господь допоможе їм пережити біль непоправної втрати.

Ми завжди  будемо  пам’ятати  і шанувати подвиг воїна, який віддав своє життя за майбутні покоління.

Герої не вмирають!», - гірко зауважили у муніципалітеті.

Поховають захисника у Сновську на Алеї Героїв. 

Джерело: Сновська міська рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Нетверезий за кермом: у Чернігові водій Ford Ranger влетів у паркан

02 КВІТНЯ 2025, 11:17

Фото

"У хаті стало світліше та тепліше": як перезимувала в новій оселі переселенка з прикордоння

02 КВІТНЯ 2025, 10:59

Пожежа в Чернігові: у підвалі багатоповерхівки горів електроскутер

02 КВІТНЯ 2025, 09:25

Генштаб ЗСУ: неподалік Чернігівщини ліквідували від 15 до 40 окупантів

02 КВІТНЯ 2025, 09:24

Олена та Сосо на хуторі купили п’ять хат. Відбивають від вовків господарство. Читайте у "Віснику"

02 КВІТНЯ 2025, 08:33

Обстріл прикордоння та друга доба без тривог: ситуація на Чернігівщині на ранок 2 квітня

02 КВІТНЯ 2025, 07:54

У кота Зефіра стріляли впритул впритул

01 КВІТНЯ 2025, 20:48

ТОП-переглядів