На день народження подарували авто із червоним бантом і в кольорах італійського прапора

06 ЛИПНЯ 2025, 12:44

30897

Василенко Соломія

Тетяна Речицька з подарунком від чоловіка

Тетяна Речицька з подарунком від чоловіка

З великим червоним бантом і в кольорах італійського прапора — таку автівку отримала на день народження 33-річна Тетяна Речицька. Подарунок зробив чоловік 37-річний Руслан.

Хоча за документами автомобіль значиться сірим, насправді він яскраво зелено-біло-червоний — мов італійська мрія на колесах.

— Попередній власник розвозив на ній піцу в Києві, — усміхається Тетяна. — Часто питають, чи машина не з Італії. Ні, на жаль, ще там не була. Але тепер обов’язково треба поїхати.

«Део Матіз» 2006 року, з механічною коробкою передач став третім автомобілем у водійській біографії Тетяни. Їздити вона навчилась на «Ниві», потім керувала чоловіковою «Шкодою».

— Перший місяць новенька автівка привертала увагу всього селища: перехожі просили сфотографуватися, школярі обступали, просили покатати. Тепер звикли, — каже Тетяна. — Автівка, як і людина, має свій характер. Якщо слухняна, називаю Ластівкою. Якщо капризує, можу й покартати: «Давай уже, старушка, заводься!» Постоїть, подумає — і заводиться.

Разом Речицькі 17 років. Виховують двох синів: восьмирічного Івана та чотирирічного Рому. Обоє працюють на державному авіаційному підприємстві «Антонов»: Руслан виготовляє деталі для літаків, Тетяна — секретарка. Живуть у Березні Чернігівського району.

— Цей «Матіз» — не просто авто, а частинка родинної історії. З настроєм, кольором і мрією про Італію, — каже Тетяна.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО, Марина ЗАБІЯН. Фото Ольги САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

«Зараз сортуємо картоплю - хіт продажів», - аграрій про нові сорти і допомогу від держави

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:06

Тиждень після кризи: в Чернігові нарешті поїхали два маршрути

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:00

Без світла, туалету та вентиляції: громада прокоментувала аудит команди Омбудсмена

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:03

Чернігівщина отримає майже 17 млн грн на розвиток науки: як розподілили гроші

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:33

Напередодні свого 50-річчя суддя з Сахнівки очолила райсуд на Чернігівщині

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:50

Стрілець із Чернігівщини відзначився на чемпіонаті Європи

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:12

Чернігівка прикрасила обкладинку головного журналу української діаспори в США

09 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:44

ТОП-переглядів