На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

28 ГРУДНЯ 2023, 18:47

5139

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

Презентували 14 грудня в селі Савин Козелецької громади новітній пекарний комплекс «Савин хліб».

«Наша діяльність, – відзначив керівник ТОВ "Дім спецій", депутат Козелецької селищної ради Ігор Мусієнко, – охоплює всі галузі харчового виробництва. На території колишнього Козелецького району ми з’явились у 2009. У 2013 підприємство було введене в експлуатацію, у 2020 запрацював ще один корпус. Ми – потужний платник податків. За непростий для всієї України 2022 рік сумарна сплата податків до місцевого та державного бюджетів склала більше 31 млн гривень. За результатами ІІІ кварталу цього року ми уже сплатили 33 млн гривень податків. На кінець року очікуємо близько 45 млн сплачених податків».

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

Нині на виробництві працює більше 70 осіб, з них близько 35 осіб – це люди, котрі мають вищу освіту: магістри, бакалаври, спеціалісти. Є навіть кандидати наук, адже діяльність комплексу пов’язана з наукою і дослідженнями. Людей для роботи залучають з різних регіонів України, навчають їх, виводять на відповідний професійний рівень, роблячи висококласними фахівцями харчової галузі. Для зручності працівників забезпечують їх підвезення до місця роботи.

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

Також у виробництві використовують автономні джерела забезпечення роботи потужностей, які дозволяють не бути залежними від електроенергії.

Про якість

Ігор Мусієнко каже, що перед запуском пекарні ретельно вивчали ситуацію на ринку продовольства, і дійшли до висновку, що слід зробити підприємство з повним циклом переробки сировини. Для цього поставили жорнові млини (на каміннях), з яких отримують цільне зернове борошно. Це борошно містить повний склад мікроелементів, внаслідок чого забезпечується так зване здорове харчування, яке на  сьогодні є трендом у Європі. Це борошно виготовлене за міжнародним стандартом якості ISO 22000, що включає обов’язкову для будь-якого підприємства харчової промисловості систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР та рекомендоване Міністерством освіти й науки для дієтичного оздоровчого харчування.

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

Сумарна продуктивність пекарні – 1,5 тонни при однозмінному режимі роботи. Якщо ж працювати на повну потужність, то можна отримати 3-4 тонни в залежності від асортименту. Є і лавашна лінія. Сумарно пекарня може забезпечити хлібом від 20 до 30 тисяч населення, яке проживає в радіусі 30 км. Для розвезення своєї продукції в оперативному режимі є два електромобілі. Виробництво сертифіковане за міжнародною системою безпечності управління якістю. З питань реалізації продукції тривалого зберігання компанія також тісно співпрацює з такими мережами, як «Фора», «Сільпо».

На Чернігівщині запрацював пекарний комплекс: може випускати 3-4 тонни хліба за цикл

ДжерелоКозелецька селищна рада

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Пряма мова

Військовий оглядач розповів про проблеми з ППО у росіян

09 ЛИСТОПАДА 2025, 10:50

На Чернігівщині "шахед" упав у ставок, зарився в мул і вибухнув. Постраждали вікна і птиця

09 ЛИСТОПАДА 2025, 09:51

Під ударами ворога місто на Чернігівщині: ситуація в регіоні на ранок 9 листопада

09 ЛИСТОПАДА 2025, 08:55

Відключення електрики по Чернігівщині на 9 листопада: графіки й обмеження

09 ЛИСТОПАДА 2025, 07:43

Учениця з Чернігівщини отримуватиме 2360 грн стипендії від Кабміну

08 ЛИСТОПАДА 2025, 22:02

Вiдео

Не підвели: чернігівські студенти-кікбоксери «запалили» на чемпіонаті світу

08 ЛИСТОПАДА 2025, 20:13

На Чернігівщині громада купили хати для переселенців з дітьми: вільні місця ще є

08 ЛИСТОПАДА 2025, 17:38

ТОП-переглядів