На Чернігівщині заборонили відвідувати ліси: небезпечно для життя

Кві 21, 11:41

730

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус підписав документ про заборону відвідувати ліси - пішки та на транспорті. Відповідний документ отрилюднено на сайті Чернігівської ОВА.

Заборона не поширюється на Збройні Сили України; Державну прикордонну службу України, Державну спеціальну службу транспорту, Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національну гвардію України, Службу безпеки України, Службу зовнішньої розвідки України, Міністерство внутрішніх справ України та ДСНС.

Також проїхати можуть працівники комунальних служб, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також  спеціалізовани лісогосподарських підприємств для здійснення комплексу лісогосподарських заходів.

Одночасно начальникам районних військових адміністрацій доручено довести це розпорядження до відома сільських, селищних, міських голів, підприємств, установ організацій та населення.

Схожі новини

Екскомандира ракетного катеру «Прилуки» судитимуть за державну зраду

Чер 29, 14:28

У пісні-заклинанні Енджі Крейди «Враже» є кадри Чернігова

Чер 29, 13:47

Гомельських «рейкових партизанів» можуть розстріляти

Чер 29, 13:29

І техніку зберегли, і ліс садили: як працювали городнянські лісівники під час окупації та з якими труднощами зіткнулися зараз

Чер 29, 12:25

Козелецькі волонтерки організували відпочинок для дітей у Карпатах

Чер 29, 10:09

Військові збори у Білорусі та "гради" біля кордону: зведення Генштабу на ранок 29 червня

Чер 29, 08:27

Били і вимагали валюту: голова громади на Чернігівщині розповів про полон у росіян

Чер 29, 06:11

ТОП-переглядів