На Чернігівщині прощались із пʼятьма бійцями ЗСУ

03 КВІТНЯ 2024, 21:20

13644

Микола ПОПОВСЬКИЙ, Дмитро ЄСИПЧУК, В'ячеслав СРІБНИЙ, Олександр МОСТІПАН, Роман ГОЛУБ - загиблі бійці з Чернігівщини

Микола ПОПОВСЬКИЙ, Дмитро ЄСИПЧУК, В'ячеслав СРІБНИЙ, Олександр МОСТІПАН, Роман ГОЛУБ

На Чернігівщині поховали загиблих бійців ЗСУ. Із Миколою ПОПОВСЬКИМ прощались у Тупичівській громаді, із Дмитром ЄСИПЧУКОМ - у Городнянській, із В'ячеславом СРІБНИМ та Олександром МОСТІПАНОМ - у Чернігові, із Романом ГОЛУБОМ - у Бахмацькій.


Солдат Микола ПОПОВСЬКИЙ народився 16 грудня 1981 року в селі Великий Листвен, Тупичівська громада. Тут закінчив середню школу.

Після початку повномасштабного російського вторгнення долучився до лав ЗСУ. Служив на посаді стрільця-снайпера механізованої роти. Загинув 6 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали бійця у селі Великий Листвен.


Cолдат Дмитро ЄСИПЧУК народився  3 липня 1987 року в селі Невкля на Городнянщині. Закінчив Чернігівське вище професійне училище  №18. У грудні 2022 року долучився до оборонців України. Служив на посаді заряджаючого танкового взводу.  Загинув 23 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали бійця на малій батьківщині.


Старший сержант В'ячеслав СРІБНИЙ народився 25 квітня 1976 року в селищі Куликівка. Закінчив Чернігівську середню школу №28, після чого вступив до Чернігівського вищого професійного училища №15.

Далі - строкова військова служба. Після неї закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Фінанси». Працював в органах внутрішніх справ, а також на приватних підприємствах.

Із 2020 року став на захист України, був учасником АТО. В умовах повномасштабної війни борони Чернігів, після його звільнення брав участь в обороні східних рубежів на посаді командира танка. Загинув 27 березня 2024 року на Донеччині.

Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Прощання із В'ячеславом СРІБНИМ у Чернігові

Прощання із В'ячеславом СРІБНИМ у Чернігові


Старший солдат Олександр МОСТІПАН народився 21 травня 1981 року в місті Чернігові. Закінчив місцеву школу №9.

До повномасштабної війни вже проходив військову службу - у складі військового миротворчого контингенту перебував у Лівані. Коли дізнався про повномасштабне вороже вторгнення, то у перший же день став на захист Чернігова. Після його звільнення продовжив боронити Україну на посаді вогнеметника.

Під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині отримав тяжкі поранення. 27 березня 2023 року серце воїна зупинилося у лікарні Києва.

Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Прощання із Олександром МОСТІПАНОМ у Чернігові


Солдат Роман ГОЛУБ народився 8 жовтня 1980 року в селі Халимонове (Бахмацька громада), тут закінчив 9 класів місцевої школи. Далі навчався у Конотопському політехнічному технікумі за спеціальністю «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації». Працював електромонтером, а згодом - у Бахмацькому районному вузлі зв’язку, пізніше - старшим електромеханіком виробничого підрозділу «Бахмацька дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця».

Боронив Україну на посаді вогнеметника. Під час виконання чергового бойового завдання на Луганщині 25 березня 2024 року отримав тяжкі поранення, після чого був евакуйований та доставлений до лікарні Дніпра. 27 березня 2024 року серце воїна зупинилося.

Попрощалися із бійцем та поховали у рідному селі.


Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про бійців:

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів