Мотоцикли для Перемоги

07 ЛИПНЯ 2024, 19:45

637

Мотоцикли для Перемоги

Мотоцикл може бути не лише засобом пересування, але й наближати нас до перемоги. Це вкотре підтверджує організація «Об’єднаний байкерський фронт», передаючи військовим чергову партію техніки. Транспорт надали байкерам звичайні українці й разом зі спеціалістами відновили їх.

"З початку повномасштабного вторгнення наша організація займається відновленням байків для ЗСУ. Це, власне, байки, які задонатили для нас небайдужі громадяни, також небайдужі громадяни, допомагаючи нам, відновили ці байки разом з нами. І сьогодні ми вкотре вже в Чернігові, передаємо ці байки військовим", - каже Олександр СТОГНІЄНКО, голова ГО «ОБ’ЄДНАНИЙ БАЙКЕРСЬКИЙ ФРОНТ».

 Олександр СТОГНІЄНКО, голова ГО «ОБ’ЄДНАНИЙ БАЙКЕРСЬКИЙ ФРОНТ»

 Олександр СТОГНІЄНКО

З початку повномасштабного російського вторгнення «Об’єднаний байкерський фронт» передав військовим до 200 мотоциклів. Ця техніка дуже допомагає виконувати бойові завдання, кажуть воїни.

"Ця техніка наразі є дуже необхідною у зв’язку з тим, що на важкодоступних ділянках місцевості не завжди пройде важка колісна техніка – вона грузне. А такі легкі мотоцикли з такими чудовими платформами можна використовувати як для підвозу боєприпасів, швидкого реагування групи на виїзд у певний район і мобільності підрозділів. Так що це дуже великий буде внесок у наші підрозділи, які будуть наближати перемогу", - каже Олександр, військовослужбовець.

Олександр, військовослужбовець

Українські байкери допомагають ЗСУ не тільки у Чернігові, але й частенько їздять на Схід, передають як мотоцикли так й інші необхідні речі. І навіть не думають припиняти таку співпрацю.

Автори: журналіст Арсен Чепурний, оператор Дмитро Фальчевський

"Час Чернігівський" писав про таке: Байкери з Данії передають мотоцикли військовим

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів