Міський голова Бахмача прокоментував введення затяжної комендантської години

26 КВІТНЯ 2022, 20:29

6340

Міський голова Бахмача прокоментував введення затяжної комендантської години

Вокзал у Бахмачі

Голова Бахмацької територіальної громади Павло Шимко у сьогоднішньому відеозверненні пояснив, для чого в Бахмачі вводиться безперервна комендантська година на дві доби.

За його словами, є загроза обстрілів залізничної станції "Бахмач". Тому потрібно запобігти великим скупченням людей в місті.

"Цей крок був пов'язаний з тим, що необхідно уникнути скупчення людей на вулицях міста. Оскільки є загроза обстрілів станції "Бахмач", ми вимушені були запровадити суцільну комендантську годину на дві доби", - сказав Шимко.

Він додав, що на дві доби буде припинено роботу торговельних мереж та аптек. Водночас працюватимуть підприємства критичної інфраструктури, аграрного комплексу. Перебувати на вулицях міста цивільним буде дозволено тільки в тому випадку, якщо в Бахмачі звучатиме сирена (щоб пройти до укриттів).

Пересуватися по місту можна буде лише працівникам об'єктів критичної інфраструктури та сільськогосподарських підприємств, які проводять весняно-польові роботи. Останнім при собі необхідно мати спецперепустки та паспорт.

Схожі новини

Суддю з райсуду Чернігова відправили у відставку

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:19

Врятував пʼятьох, а сам загинув: у громаді попрощалися із захисником

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:13

Майже 300 млн грн виділив Уряд на відновлення поліклініки Чернігівської ЦРЛ

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:01

Райсуд Чернігова ніяк не можуть доукомплектувати: чому так?

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:17

На Чернігівщині під час пожежі у приватному будинку загинув чоловік

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:48

Фото

У Чернігові вітали рятувальників: кого нагородили до свята

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:11

Агенти фсб діяли на Чернігівщині та Київщині: молода пара коригувала удари ворога

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:16

ТОП-переглядів