Міські голови Ічні та Ніжина працюють на Конгресі мерів у Франції

Лис 23, 08:24

939

Делегація від Чернігівщини поїхали на 104-й Конгрес мерів та президентів агломерацій Франції. Серед них - мери міст Ніжина Олексадр Кодола та Ічні Олена Бутурлім.

Конгрес мерів у Франції щороку збирає більше 10 000 міських голів та президентів міжмуніципального співробітництва, а також численних іноземних колег.

"Такі події – це можливість для представників територіальних громад обговорити нагальні питання, поточні проєкти місцевого самоврядування, а також налагодити тісніше точкове співробітництво", - повідомили у Чернігівській ОВА.

Як відомо, Французький регіон Іль де Франс ще весною зголосився допомагати відновленню Чернігівщини. Після візитів числених делегацій – почалася практична фаза допомоги. Французька сторона також обіцяла сприяти відновленню зруйнованих мостів.

Читати більше про це: Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

До учасників Конгресу звернувся Президент України Володимир Зеленський. Він розповів про російську агресю та її наслідки. І закликав бути конкретними в допомозі й підтримати захист наших міст і громад від терору.

"Коли в місто приходить Росія, там не залишається взагалі нічого від нормального життя. Вона приносить репресії та знущання. Коли ж український прапор повертається на звільнену територію, ми робимо все, щоб разом із ним повернулося нормальне життя. Ось чому Україна так вдячна всім, хто підтримує нас, нашу оборону, фінанси, відбудову. Це буквально допомога в порятунку життя", - сказав Президент.

"Час Чернігівський" знімав відео про допомогу нашому регіону від Франції: Чернігівщина отримала важливу допомогу з французького регіону Іль-де-Франс.

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів