Медзаклади Чернігівщини отримали шість позашляховиків

11 ГРУДНЯ 2024, 11:48

1387

Василенко Соломія

Медзаклади Чернігівщини отримали шість позашляховиків

Фото ілюстративне

Легкові автомобілі підвищеної прохідності їздитимуть у віддалені села області. Медичні працівники будуть надавати допомогу на первинному рівні, зокрема, проводитимуть патронажні огляди новонароджених, виїжджатимуть до малорухливих пацієнтів, братимуть участь у роботі мобільних пунктів вакцинації тощо.

"Такі автівки отримали центри первинної медико-санітарної допомоги в Куликівці, Ічні, Коропі та Корюківці. Ще 2 електромобілі поїхали в Чернігівський районний і Деснянський ЦПМСД", - повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Довідково: 

Ініціатива реалізується у межах спільного проєкту МОЗу та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine).

Загалом у межах компонента «Подальше вдосконалення та зміцнення первинної медико-санітарної допомоги» проекту Heal Ukraine закуплено 175 автомобілів Renault Duster та 75 електромобілів. Автівки були розподілені серед медичних закладів України, відповідно до актуальних потреб регіонів.

Раніше відбулась передача 145 автомобілів Renault Duster та 75 електромобілів до центрів первинної медико-санітарної допомоги. Ще 30 позашляховиків у грудні отримали заклади охорони здоров’я Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Чернівецької та Чернігівської областей.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пряма мова

Воєнний оглядач розповів про загрозу для Чернігівщини з Білорусі

31 ТРАВНЯ 2026, 11:07

Наймала квартиру в прикордонні, де чоловіки чекали «зручного моменту»: на Чернігівщині судили організаторку схем перетину кордону

31 ТРАВНЯ 2026, 09:34

Фото

Росіяни атакували Чернігівщину безпілотником: загинув чоловік

31 ТРАВНЯ 2026, 08:59

Жінка з Чернігівщини виборола срібло на конкурсі «Учитель року»: які подарунки отримала

30 ТРАВНЯ 2026, 21:13

Не повернувся після свята останнього дзвоника: на Чернігівщині розшукують випускника

30 ТРАВНЯ 2026, 17:35

У місті попрощалися з військовим, який майже два роки тому зник під Торецьком

30 ТРАВНЯ 2026, 17:15

Торт "Ніжин вечірній" розбирають ще зранку: чи смакує він містянам?

30 ТРАВНЯ 2026, 15:07

ТОП-переглядів