Лікарню опалюють дровама - зекономлять понад два мільйони гривень

21 ЖОВТНЯ 2024, 10:33

2306

Ярмоленко Анастасія

У Коропі зекономлять понад два мільйони за рахунок альтернативи

У Коропі зекономлять понад два мільйони за рахунок альтернативи

Коропська центральна лікарня замість 3 мільйонів 600 тисяч платитиме за опалення близько 1,5 мільйона гривень. Таку суму лікарня зможе платити за тепло на рік, згідно з попередніми підрахунками. Значну економію дасть перехід медзакладу із газового опалення від АТ «Облтеплокомунененго» на своє – дров’яне.

Як повідомили у Коропській селищній раді, лікарня отримала блочно-модульну котельню на дровах, вартістю 5 мільйонів 200 тисяч гривень в результаті співпраці селищної ради зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Котельня вже почала функціонувати. Обладнання зовсім нове, ще освоюються.

«До цього теплом лікарню забезпечувало АТ «Облтеплокомуненерго», орендуючи газову котельню, - розповідає голова громади Володимир Куніцин. – Виконавчий комітет надав лікарні дозвіл достроково припинити цей договір оренди». 

Голова селищної ради також озвучив наміри за допомогою грантових коштів зробити центральну котельню в Коропі сучасною та економною. Проєктна документація вже виготовлена. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів