Лікарі-волонтери від ЮНІСЕФ поїхали у городнянське прикордоння

10 СЕРПНЯ 2022, 17:50

945

У Городнянський тергромаді провели прийом лікарі-волонтери у рамках ініціативи Всесвітньої організації UNICEF, що підтримує дитинство й материнство.

У складі групи - сімейний лікар Людмила Овсієнко, лікар-педіатр Катерина Дейнека та медична сестра  Тетяна Титаренко. Окрім своєї основної роботи в лікарнях Чернігова, до якої вони повертаються після виїздів, медики здійснюють подібну волонтерську діяльність у сільських регіонах Чернігівщини, інформує Городнянська міська рада.

Перший виїзд на територію громади здійснили у найвіддаленіші прикордонні села — Володимирівку та Ільмівку (тут до білоруського кордону усього 2 км). Там працює один фельдшер на чотири села, а дістатися у лікарню в місто для багатьох селян похилого віку проблематично. Хоча лікарі орієнтовані на обслуговування та допомогу в першу чергу дітям, вони не відмовляють в огляді й усім бажаючим.

— Зі слів міського голови Андрія Богдана та керівництва Городнянської лікарні та ЦПМСД ми знаємо, що на Городнянщині катастрофічно не вистачає лікарів, — розповіла пані Овсієнко. — Саме тому ми приїхали сюди, щоб по можливості якщо не лікувати, то оглянути і скерувати подальші дії щодо проблем зі здоров’ям у людей, які живуть у селах. Це перший наш виїзд в Городнянську громаду, але дякуючи зацікавленості керівництва міської ради та лікарні, думаю, це буде системна робота за графіком.

У коментарях під новиною місцеві жителі дякують за корисну ініціативу і водночас цікавляться - як так сталося, що у громаді не затримуються лікарі.

Тетяна Нижникова Дрозд:

- Молодці. Велике дякую!

Тетяна Шкінь Денисенко:

- Дякуємо Вам! І добавлю перчинки, цікаво ж мені, чому не вистачає лікарів? Чому деякі не затримуються. Може, над цим потрібно замислитися.

Яна Позняк:

- Татьяна Шкинь Денисенко, не затримуються, бо треба було раніше втримати лікарів, яким подобалось в Городні і які хотіли працювати. Але молоді хороші спеціалісти виїхали, бо не були потрібні, так як і медсестри, які попрацювавши все життя  в лікарні, пішли на скорочення. А хто попрацювавши рік чи просидівши в декреті вийшли і працюють. І про таке можна писати багато....Це не зацікавленість нашої влади…

Тетяна Шкінь Денисенко:

- Я працювала у лікарні майже 30 років, поки посаду скоротили, бо через реформу виявилась посада зайва, тож, я багато всякого передбачила. Можна мемуари писати.

Читати також: Британія ввела санкції проти російського пропагандиста, який хизувався відвідинами Городні

Схожі новини

Інтерв’ю

Священник, який ледь не потрапив до рук окупантів, тепер править на Чернігівщині

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:00

Фото

Новоспеченому речнику Повітряних Сил дорікнули тим, що… жонатий і погано знає фізику

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 12:53

Смертельна ДТП на Чернігівщині: водій влетів у блокпост

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:21

Вiдео

Чернігівці - найсильніші в рукопашному бою

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:57

«Тіньові» пасажирські перевезення на Чернігівщині: чому небезпечні

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:15

Комісія суддів відмовилася рекомендувати аплікантку в один із судів Чернігівщини

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:16

Міномети, артилерія, САУ, РСЗВ та дрони: росіяни атакують прикордоння Чернігівщини

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:25

ТОП-переглядів