«Куликівське молоко» проведе модернізацію за рахунок іноземних грантів

28 СЕРПНЯ 2023, 17:21

1682

ПрАТ «Куликівське молоко» можна вважати яскравим прикладом співпраці приватного бізнесу та міжнародних грантодавців. Так, підприємство планує провести енергетичну модернізацію за рахунок міжнародних грантів. Це і потужний генератор для сир заводу, і модернізація котелень для зменшення споживання газу, і, власне, заміна котлів.

Якщо більшість молокопереробних підприємств зараз думає про те, щоб вижити ПрАТ «Куликівське молоко» працює в напрямку розвитку.

«Незабаром зменшиться кількість молока і ми плануємо провести модернізацію. Ставимо на паузу виробництво сухого молока і модернізуємо котельні, - пояснює голова наглядової ради молокопереробного підприємства Анатолій Дідур. – На сирному виробництві ми взагалі хочемо відійти від споживання природного газу».

За словами Анатолія Дідура, гранти – це кошти європейців та американців, а вони свої гроші куди завгодно не розкидають.

«У нашому випадку не було б щастя, та нещастя допомогло, адже для Чернігівщини, Київщини та Сумщини є багато іноземних програм на підтримку бізнесу. І тут не варто думати про те, що потрібен спеціаліст, а треба шукати можливості і мати бажання розвиватись», - каже голова наглядової ради «Куликівського молока".

Анатолій Дідур

Анатолій Дідур порахував, що за рахунок модернізації зменшиться собівартість продукції, а отже вона стане ще більш конкурентною. До того ж «Куликівське молоко» планує зайти ще в один сегмент, однак для цього треба ставити нову лінію.

«Не хочу завчасно загадувати, краще хай це буде сюрпризом для наших споживачів», - резюмував голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко».

Географія реалізація продукції «Куликівського молока» є досить широкою. Підприємство щільно працює по Чернігівській області, частково в Сумській та Київській областях, а через дистриб’юторів реалізує товар на Схід та Південь нашої держави. Та все ж  основні продажі це Чернігівська область. Якісний товар куликівських молокопереробників можна придбати в мережах магазинів «Седам маркет», «Куликівські ковбаси», «М’ясіто» і в мережі продуктових кіосків.

Джерело: Віталій НАЗАРЕНКО. Фото автора

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів