«Куликівське молоко» проведе модернізацію за рахунок іноземних грантів

Сер 28, 17:21

1166

ПрАТ «Куликівське молоко» можна вважати яскравим прикладом співпраці приватного бізнесу та міжнародних грантодавців. Так, підприємство планує провести енергетичну модернізацію за рахунок міжнародних грантів. Це і потужний генератор для сир заводу, і модернізація котелень для зменшення споживання газу, і, власне, заміна котлів.

Якщо більшість молокопереробних підприємств зараз думає про те, щоб вижити ПрАТ «Куликівське молоко» працює в напрямку розвитку.

«Незабаром зменшиться кількість молока і ми плануємо провести модернізацію. Ставимо на паузу виробництво сухого молока і модернізуємо котельні, - пояснює голова наглядової ради молокопереробного підприємства Анатолій Дідур. – На сирному виробництві ми взагалі хочемо відійти від споживання природного газу».

За словами Анатолія Дідура, гранти – це кошти європейців та американців, а вони свої гроші куди завгодно не розкидають.

«У нашому випадку не було б щастя, та нещастя допомогло, адже для Чернігівщини, Київщини та Сумщини є багато іноземних програм на підтримку бізнесу. І тут не варто думати про те, що потрібен спеціаліст, а треба шукати можливості і мати бажання розвиватись», - каже голова наглядової ради «Куликівського молока".

Анатолій Дідур

Анатолій Дідур порахував, що за рахунок модернізації зменшиться собівартість продукції, а отже вона стане ще більш конкурентною. До того ж «Куликівське молоко» планує зайти ще в один сегмент, однак для цього треба ставити нову лінію.

«Не хочу завчасно загадувати, краще хай це буде сюрпризом для наших споживачів», - резюмував голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко».

Географія реалізація продукції «Куликівського молока» є досить широкою. Підприємство щільно працює по Чернігівській області, частково в Сумській та Київській областях, а через дистриб’юторів реалізує товар на Схід та Південь нашої держави. Та все ж  основні продажі це Чернігівська область. Якісний товар куликівських молокопереробників можна придбати в мережах магазинів «Седам маркет», «Куликівські ковбаси», «М’ясіто» і в мережі продуктових кіосків.

Джерело: Віталій НАЗАРЕНКО. Фото автора

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

Буффон завершив кар'єру у 45 років. Остаточно

Вер 21, 12:09

ТОП-переглядів